Close

Strona 1434 z 1500 PierwszyPierwszy ... 4349341334138414241432143314341435143614441484 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14 331 do 14 340 z 14993
  1. #14331
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Abonament nie jest koniecznością.
    Chce właśnie odejść od Szajsunga. Przed S6 miałem Nexusa. Teraz już jego następca nie wychodzi tak korzystnie cenowo jak kilka lat temu.
    Przeglądałem Xaiomi, ale jakoś nie bardzo nie wiem na jakim modelu warto się skupić.
    Huawei mnie całkowicie nie przekonuje.
    Jeśli miałeś kontakt z Nexusem to bardzo spodoba Ci się Xiaomi Redmi Note 4. Spójrz na jego specyfikację (nie wiem jak im się opłaca pchać takie bebechy za tą cenę) i pobaw się nim w sklepie. Wyśmienicie zoptymalizowany system pod względem wydajności i jak na smartfon - giga bateria.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  2. #14332

    Domyślnie

    Jeśli będzie Ci potrzebny (uwaga do siemalysy) NFC to przy Xiaomi sprawdź - nie wszystkie modele mają!

  3. #14333
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Ten co napisałem wyżej - nie ma NFC. Ma większe aku i antena juz sie nie zmiesciła. Albo cięli koszty.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #14334

    Domyślnie

    Dzięki za kolejne typy

    Telefon tylko w polskiej dystrybucji.
    Co do NFC mam w S6 ale nie używałem tego, więc chyba nie będzie mi potrzebne

    Jednie szkoda, że niewiele telefonów ma możliwość ładowania indukcyjnego. Używam w aucie i jest to super rozwiązanie. Tego mi chyba najbardziej będzie brakować po zmianie telefonu.

  5. #14335

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Jednie szkoda, że niewiele telefonów ma możliwość ładowania indukcyjnego. Używam w aucie i jest to super rozwiązanie. Tego mi chyba najbardziej będzie brakować po zmianie telefonu.
    I dlatego trzymam się LG.

  6. #14336
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    I dlatego trzymam się LG.
    A ja po skorzystaniu z usług serwisu LG nigdy więcej już nie kupię nic z tej firmy. Półroczny smartfon za 3 tysie poszedł do śmietnika, ponieważ padła płyta główna. Serwis twierdził, że telefon został zalany. Zalany nie został co potwierdził również niezależny serwis. Ale LG ma to w poważaniu. Nie mam czasu na przepychanki z nimi, za to stracili już wielu klientów którym odradziłem zakup flagowców LG. I czegokolwiek LG. Wam też odradzam, bo dopóki wszystko działa, jest nawet ok. Dopóki działa...
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  7. #14337

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Abonament nie jest koniecznością.
    Chce właśnie odejść od Szajsunga. Przed S6 miałem Nexusa. Teraz już jego następca nie wychodzi tak korzystnie cenowo jak kilka lat temu.
    Przeglądałem Xaiomi, ale jakoś nie bardzo nie wiem na jakim modelu warto się skupić.
    Huawei mnie całkowicie nie przekonuje.
    No to zapewniam Cię, że nie znajdziesz niczego tak kompletnego, doskonale działającego niż te Szajsungi. Co zmiana telefonu to zastanawiam się nad przejściem ale zawsze okazuje się, że oferta galaxy S jest najbardziej kompletna i najatrakcyjniejsza cenowo. Mój typ - kupić s9 gdzieś na aukcji za ok 2200, zwrot z Samsunga 400zł i mamy za 1800zł telefon kompletny z pakietem 3 lat świetnej gwarancji, gdzie w serwisiach Premium mamy w 2 godziny naprawiony telefon podczas, gdy my sączymy sobie espresso w wygodnym fotelu i gdzie raczej nikt nie robi z ludzi debili jak u przedmówcy, że sobie w port usb napluliśmy...
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  8. #14338

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    No to zapewniam Cię, że nie znajdziesz niczego tak kompletnego, doskonale działającego niż te Szajsungi.
    Faktycznie. Wszystko mają. Niektóre można użyć jako granat ręczny. Inne potrafią nawet same fotki wysyłać, bez wiedzy i konieczności udziału właściciela.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  9. #14339
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    Teraz i u mnie dylematy

    Obecnie LG G2, jestem cholernie zadowolony z tego telefoniku, lodzio miodzio gmbh wóz numer 26 jak to mawiał Skipper. Ale bateryjka coraz szybciej znika i tak pomyślałem, że może pora na coś nowszego

    Redmi Note 5 4/64 wydaje się bardzo ciekawą opcją, ma to co mi potrzebne, radio, diode i irde. Pod uwage brałem jeszcze G6, ale wiadomo, cena ciut inna. A może Wy coś jeszcze polecicie, tak w granicy 1500 zł, najlepiej dystrybucja Pl. Dawno wypadłem z obiegu telefonów

    A może ktoś ma tego Xiaomi i coś więcej szepnie na jego temat? Czy jest tu wybudzanie dustuknięciem, bo mi to szalenie pasi w LG

  10. #14340

    Domyślnie

    Tak w granicy 1500 to masz własnie LG G6, sam kupowałem żonie miesiąc temu w x-kom, 1530zł. Warto. Zawsze możesz też wymienić baterię w LG G2, on jest bodajże otwierany,a a baterie dostępne.
    Co do Xiaomi to jest to telefon średniopółkowy, za przystępną cenę. Do G6 nie ma startu. A sam G6 stał się hitem sprzedażowym po tym jak jego cena spadła z 3k na 1,5k, w swojej cenie nie ma konkurencji.
    Ostatnio edytowane przez Dho'ine ; 27-07-2018 o 09:45
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

Strona 1434 z 1500 PierwszyPierwszy ... 4349341334138414241432143314341435143614441484 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •