Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
  1. #31

    Domyślnie

    Dzięki wielkie za fotki, konstrukcja banalna.

    Z zewnątrz nylon od środka materiał tzw. welur na piance (pianka przyklejona do wysciółki) + w środek pianka poliestrowa (panelowa).

    W Łodzi materiały dostępne na Łąkowej 7/9 pphu ARBA niestety wysciółka tylko w kolorze czarnym z pianką i bez. Zewnętrzny materiał dostępny w Łodzi na Mianowskiego 27 w INTER WAMS
    D7000+18-105+sb910+powerlux ve-400x2

  2. #32

    Domyślnie

    Jak Ci się uda coś podobnego uszyć, to oczywiście się pochwal
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  3. #33

    Domyślnie

    Witam ponownie udało sie uszyć w/w insert zdjecia dostępne są w pliku: tu.

    Pare zdjęć jak on wygląda:


    Uszyty został do torby takiej:
    Ostatnio edytowane przez kolarz ; 21-01-2013 o 19:09
    D7000+18-105+sb910+powerlux ve-400x2

  4. #34

    Domyślnie

    Sory za jakość zdjęć ale nie przyłożyłem się.

    Insert uszyty ala domke, 4 sciany maja możliwość włożenia pianki od 2 - 5mm grubości.
    Podłoga ma wszytą na stałe piankę 5mm, co jest raczej logiczne. Dodatkowo jest uszyta podłoga składająca się z 2 pianek grubość 10mm. Insert obszyty jest dookoła rzepem aby móc go przyczepić do wnętrza torby, w którą trzeba najpierw rzep wszyć (na insercie rzep ma część chwytną). Środek posiada 2 przegrody, łapane rzepem który średnio trzyma się materiału wysciółki (proponuje wszyc część nieczepną rzepu do środka insertu, być może to zrobię). Z racji wyściółki która podklejona jest gąbką, wsuwane pianki są oklejone taśmą pakową co umożliwia ich wsunięcię bez spedzenia całego popołudnia nad tą czynnością. Być może uszyję część zamykającą do insertu, jak mnie chęci dopadną

    Insert został uszyty przezemnie osobiście, moje umiejętności przed zabraniem się do dzieła były zerowe, krawcowa pokazałą jak maszyna działa, reszta to już moja zasługa i strata całego prawie dnia (krojenie materiału, myślówa itp bo robiłem to pierwszy raz w swoim "obecnym" życiu).

    Insert został uszyty do torby PASO 82-043 którą kupiłem w selgrosie za 25 netto, koszt insertu powiedzmy tyle samo jesli zrobisz sam. Materiały to nylon ripstop podgumowany oraz welur na piance w środku, oraz rzep.

    Szkoda ze nie można kupić pianki w tych grubościach niepofalowanej.
    Ostatnio edytowane przez kolarz ; 21-01-2013 o 19:34
    D7000+18-105+sb910+powerlux ve-400x2

  5. #35

    Domyślnie

    Można ta torbę w Polsce gdzieś kupić czy tylko ebay?

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •