Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40
  1. #31

    Domyślnie

    Ciekawe na ile ta decyzja podytkowana byla jakością polskiego serwisu, a a na ile wplyw miala po********a polityka podatkowa tego kraju.

  2. #32

    Domyślnie

    wlasnie kupilem d 600 z przebiegiem 20 tysi jako zapas , i mialem slac na wymiane migawki a tu takie Historie.
    d780, d700, Nikkor 18-35,24,35,85,24-70
    www.foto-maciejewski.pl
    Fejs - https://www.facebook.com/fotomaciejewski

  3. #33
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Ciekawe na ile ta decyzja podytkowana byla jakością polskiego serwisu, a a na ile wplyw miala po********a polityka podatkowa tego kraju.
    Pewnie ani jedno, ani drugie. Logistyka.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #34

    Domyślnie

    czy mam rozumieć że matryca która jest w tym aparacie nie jest wystarczającym powodem by go kupić (do wejścia na ten wątek byłem przekonany)? Pomijam kwestie AF, mam 5d v1 i zależało mi na osiągach matrycy (wyciąganie z cieni i skróceniu czasu obróbki). Czy jeżeli kupię na niemieckim ebay (pochodzący z niemieckiej systrybucji) to podlegam pod serwis niemiecki?
    dwasto i emce U-piter

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kazak Zobacz posta
    czy mam rozumieć że matryca która jest w tym aparacie nie jest wystarczającym powodem by go kupić (do wejścia na ten wątek byłem przekonany)? Pomijam kwestie AF, mam 5d v1 i zależało mi na osiągach matrycy (wyciąganie z cieni i skróceniu czasu obróbki). Czy jeżeli kupię na niemieckim ebay (pochodzący z niemieckiej systrybucji) to podlegam pod serwis niemiecki?
    Jest wystarczającym powodem żeby go kupic, chodzi o serwis w Polsce.Sporo ludzi wymieniało migawke i było ok brak uwag.Zależy kto naprawia, słyszałem że jest jeden gośc bardzo zdolny w dziedzinie napraw Ja mam 21k przebiegu i raczej na czyszczeniu się zakończy.Kup w Polsce z rachunkiem.
    d780, d700, Nikkor 18-35,24,35,85,24-70
    www.foto-maciejewski.pl
    Fejs - https://www.facebook.com/fotomaciejewski

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dennis8 Zobacz posta
    Jest wystarczającym powodem żeby go kupic, chodzi o serwis w Polsce.Sporo ludzi wymieniało migawke i było ok brak uwag.Zależy kto naprawia, słyszałem że jest jeden gośc bardzo zdolny w dziedzinie napraw Ja mam 21k przebiegu i raczej na czyszczeniu się zakończy.Kup w Polsce z rachunkiem.
    właśnie tego serwisu się obawiam, bo zakup d600 to serwis ze względu na olej, czy coś już z czytania wątków tak mi się namieszało ("nadmiar informacji tworzy szum" i chyba mi już nie tyle szumi co huczy), ale zdjąłem sobie kilka sampli do obrobienia z tego aparatu i faktycznie byłbym raczej zadowolony, tylko ten pieprz.... (i wanilia!?) serwis, którego zacząłem się obawiać. i nie wiem jak to w ręku leży - 5d jest ok. a tu jeszcze muszę podejść gdzieś do sklepu i pomacać
    dwasto i emce U-piter

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kazak Zobacz posta
    właśnie tego serwisu się obawiam, bo zakup d600 to serwis ze względu na olej, czy coś już z czytania wątków tak mi się namieszało ("nadmiar informacji tworzy szum" i chyba mi już nie tyle szumi co huczy), ale zdjąłem sobie kilka sampli do obrobienia z tego aparatu i faktycznie byłbym raczej zadowolony, tylko ten pieprz.... (i wanilia!?) serwis, którego zacząłem się obawiać. i nie wiem jak to w ręku leży - 5d jest ok. a tu jeszcze muszę podejść gdzieś do sklepu i pomacać
    Przestań czytac ludzie wyolbrzymiają ten problem.No ja z canona miałem 7 d i leżał lepiej , dokupisz grip i będzie idealnie.
    Ostatnio edytowane przez dennis8 ; 04-07-2015 o 11:02
    d780, d700, Nikkor 18-35,24,35,85,24-70
    www.foto-maciejewski.pl
    Fejs - https://www.facebook.com/fotomaciejewski

  8. #38

    Smile

    kolega ma rację też mówili że d600 beznadziejnie się trzyma porównywałem z d200 nie widzę różnicy więc poco przepłacać

  9. #39

    Domyślnie

    Podpisuję się pod tym, co napisano powyżej. Jeśli macie blisko za Odrę, to nie dość że pełna kultura i sprzęt lepszego sortu, to jeszcze zdarza się, że tańszy...

    I tak na logikę: obsługa sprzętu zakupionego w DE powinna być lepsza, niż tego z bananowej republiki polandu.

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jaroo1 Zobacz posta
    kolega ma rację też mówili że d600 beznadziejnie się trzyma porównywałem z d200 nie widzę różnicy więc poco przepłacać
    Grip załatwia sprawe , różnica kolosalna jest w iso.
    Ostatnio edytowane przez dennis8 ; 06-07-2015 o 00:34
    d780, d700, Nikkor 18-35,24,35,85,24-70
    www.foto-maciejewski.pl
    Fejs - https://www.facebook.com/fotomaciejewski

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •