Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Izrael...

  1. #1

    Domyślnie Izrael...

    witam wszystkich oglądających i czytających ...

    chwilę temu wróciliśmy z dwutygodniowego wyjazdu do Izraela... i powoli próbuję ogarnąć przywieziony materiał, więc standardowo będę pokazywał kolejne odsłony tego miejsca...

    na początek: jak zwykle zapiski z podróży, czyli codzienna relacja pisana na gorąco podczas pobytu...

    serdecznie zapraszam, bo Izrael strasznie pozytywnie nas zaskoczył i jedno jest pewne - wrócimy tam.

    http://www.lkedzierski.com/izrael/na...ski-z-podrozy/


  2. #2

    Domyślnie

    Piękna relacja - brak mi trochę tego szczególnego zachwytu niektórymi miejscami, no i tempo takie 'turbo' - chyba inaczej się nie da.

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  3. #3

    Domyślnie

    to tylko zapiski z podróży, szczegółowe relacje z miejsc dopiero się tworzą...

  4. #4

    Domyślnie

    No, to uzbrajam się w cierpliwość...
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  5. #5
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Zawsze chętnie odświeżam sobie swoją wyprawę do Izraela, czytając o tym co widzieli inni. Byłem tam ciut dłużej (blisko 20 dni) ale właściwie w identycznych miejscach! i to wliczając małe dziury jak Akko czy Cezareę.
    Polecam wszystkim ten kraj, jest tam jakiś niesamowity klimat (mam na myśli nie pogodę, ale obcowanie z historią, z innymi kulturami itd)
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #6

    Domyślnie

    Czy ta książka z dedykacją to "Ostatni maraton"? Jeśli tak to chętnie jej poszukam (tyle, że w przyszłym roku). Na bloga też czekam i pozdrowienia dla Nadii.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 26-05-2015 o 15:15

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Zawsze chętnie odświeżam sobie swoją wyprawę do Izraela, czytając o tym co widzieli inni. Byłem tam ciut dłużej (blisko 20 dni) ale właściwie w identycznych miejscach! i to wliczając małe dziury jak Akko czy Cezareę.
    Polecam wszystkim ten kraj, jest tam jakiś niesamowity klimat (mam na myśli nie pogodę, ale obcowanie z historią, z innymi kulturami itd)
    świetnie to ująłeś... dokładnie mam podobne zdanie... Izrael to miejsce, które sądzę, że każdy niezależnie od wyznania, powinien zobaczyć, bo historyczno-biblijnych miejsc jest tam mnóstwo...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Czy ta książka z dedykacją to "Ostatni maraton"? Jeśli tak to chętnie jej poszukam (tyle, że w przyszłym roku). Na bloga też czekam i pozdrowienia dla Nadii.
    tak to Ostatni Maraton.... leży na półce przy recepcji daj znać jak ją odnajdziesz

  9. #9

    Domyślnie

    przed każdym wyjazdem należy się przygotować
    zebrałem garść informacji praktycznych, które przydadzą się każdemu, kto wybiera się do Izraela

    http://www.lkedzierski.com/izrael/iz...je-praktyczne/


  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •