Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Obejzyj pierwsze filmy gdzie jest mowa o profilach o ustawieniach a nawet w tym jest wzmianka że mają świetego grala na kolor który jest finalny.
    Tak widziałem, oglądałem i dalej moje pytanie jest aktualne. Co potrzebujesz wiedzieć, nie pytam złośliwie, tylko może będę mógł pomóc.
    Spotyka się dwóch fotografów. Pierwszy pyta drugiego, który prowadzi za rękę synka:
    - Czesć! Kto to?
    - To mój syn. Janek.
    - Fajny, ale zrobiłbym go inaczej.

  2. #22
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Od 4.20 do 4.30 Przygotowane profile barwne

  3. #23

    Domyślnie

    Nie rozumiesz... wiem o czym piszesz pytam tylko o to czego nie rozumiesz.

    Nie wiesz jak zrobić profil barwny?Co to jest? Gdzie to ustwić? Jak i czym ustawić preset w thethered capture żeby każde zdjęcie robione po kablu dla danej sesji w LR miało identyczne ustawienia?

    Pisz proszę trochę mniej lakonicznie a bardziej konkretnie to postaram się pomóc


    Edit: Przy okazji zpytam DRów jak długiego kabla używaliście do połączenia z kompem? Mieliście jakiś wzmacniacz sygnału do kabla?
    Spotyka się dwóch fotografów. Pierwszy pyta drugiego, który prowadzi za rękę synka:
    - Czesć! Kto to?
    - To mój syn. Janek.
    - Fajny, ale zrobiłbym go inaczej.

  4. #24
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Napiszę Ci wieczorem na priw nie chce tu zaśmiecać wątku.

  5. #25

    Domyślnie

    fajny backstage, co do czesci o sprzecie oki i fajnie jest uslyszec pare spostrzezen ale jak dla mnie za dlugie
    i jeszcze jedna rzecz mi sie przypomniala, co do walki z lazienka, mala lazienka, duzo swiatel i zdjecie 360 to jest dopiero hardkor

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •