Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
  1. #31

    Domyślnie

    He he dobre pytanie, ale uważam, że kolega powinien poćwiczyć tym co ma a nie oglądać się na FX który niby jest rozwiązaniem na wszystko

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dizeld70s Zobacz posta
    takie ujęcie można zrobić również kitowym 18-55 f/3.5–5.6 Ustaw F5,6 albo F8 i pewnie będziesz zadowolony
    Biorąc pod uwagę rozkład GO na tym zdjęciu to raczej takiego efektu nie uzyska...

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Biorąc pod uwagę rozkład GO na tym zdjęciu to raczej takiego efektu nie uzyska...
    To był żart
    Kolega nie próbuje szukać rozwiązania, tylko zachęca do porównywania sprzętu
    Tym co kolega ma założę się że zrobisz bardzo dobre zdjęcie. Tylko koledze się za bardzo nie chce.

  4. #34

    Domyślnie

    niestety nie pamiętam i nie przyjrzałem się. wydaje mi się że to nie była stałka. Sesja była robiona w mieszkaniu na tle 160x300 z lampą na aparacie, bez dodatkowego oświetlenia. Co do pozostałych kwestii rozumiem, nie ma parcia na zakup stałki dociekam jedynie co jest powodem. Rozumiem, że przyczyną jest brak wiedzy z zakresie prawidłowej fotografii z mojej strony a nie rozmiar matrycy.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    nie chce a nie potrafię to dwie różne rzeczy

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Broda83 Zobacz posta
    nie ma parcia na zakup stałki
    Jasny obiektyw ma tą cechę, że potrafi "wyeksponować" główny motyw z otoczenia. Różnice między ostrym a nieostrym są wtedy tak duże, że główny obiekt sprawia wrażenie wyjątkowo ostrego.
    @Broda83- odbierz wiadomości prywatne...

  6. #36

    Domyślnie

    Skoro nie jest brak chęci tylko mała wiedza, to wszystko przed Tobą.
    W miarę moich skromnych możliwości chętnie zawsze doradzę. Jednak jeżeli doradzam ustaw ostrość na 9 to ustaw i powiedz jaki jest efekt, a nie przysyłaj fotografii zrobionej przez kogoś innego i zupełnie innym sprzętem. Nie tędy droga.
    D3300 to amatorski korpus, ale na prawdę widziałem świetne fotografie nim zrobione. Ten obiektyw trzeba wyczuć i będzie ok.
    Ponadto masz lampę 900 - działaj
    Dziecko niech nie pozuje. Staraj się z znienacka zrobić.
    Powodzenia.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne wątki

  1. D3300 - Nikkor 18-55 vs Tamron 17-50
    By winter_man in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 30-04-2016, 13:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •