Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1

    Domyślnie Dzisiaj niektórzy jadą na ferie. Jeżeli wybieracie się w góry ...

    ... to warto ! Pomimo że pogoda nędzna, ale śnieg na stokach jest (tych lepszych) i na nartach pojeździć można. Nie wiem jak w Beskidach, ale w Tatrach jest ekstra. No i mało ludzi, bo wszystkich przestraszyła odwilż. Tymczasem można spokojnie pobawić się na (nieco mokrym) śniegu.

    Tyle chciałem przekazać, bo właśnie wróciłem.
    Z

  2. #2
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    (...)No i mało ludzi, bo wszystkich przestraszyła odwilż.
    Co mnie dobija, bo pośrednio żyję z turystyki.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #3

    Domyślnie

    No niestety taki mamy klimat. Przez ostatni tydzień w Zakopanym to momentami pustki były (choć uśredniając trochę ludzi się kręciło, szczególnie Rosjan ).

  4. #4
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    No niestety taki mamy klimat. Przez ostatni tydzień w Zakopanym to momentami pustki były (choć uśredniając trochę ludzi się kręciło, szczególnie Rosjan ).
    Rosyjscy turyści są ok. Oni nie pytają się "ile to kosztuje?", tylko "ile płacę?".
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #5

    Domyślnie

    rsz, no cóż, często wychodzi że "ruscy" sa bardziej cywilizowani niż polacy...

  6. #6

    Domyślnie

    Uściślę co do Tatr - w samych Tatrach czynny tylko Kocioł Gąsiennicowy, na samym dole trzeba uważać na kamienie i korzenie. Tak było w środę. Goryczkowy z powodu braku śniegu nieczynny.
    Generalnie w Tatrach śniegu brak, to już druga taka zima.

  7. #7

    Domyślnie

    Przedwczoraj na Szymoszkowej jeździłem i chyba Nosal też był OK. Ale dalej od Zakopanego to nie wiem

  8. #8

    Domyślnie

    No tak, Nosal to już Tatry Oczywiście na nim śnieg jest - wszędzie gdzie mają naśnieżanie (a tak jest już na wszystkich prawie stokach), śniegu nie brakuje...

  9. #9

    Domyślnie

    Generalnie jak na styczeń oraz zbliżające się ferie jest katastrofa (pogodowa).
    Ostatnio edytowane przez samek ; 15-01-2011 o 19:35

  10. #10

    Domyślnie

    Szkoda Zbigniewie że się nie zobaczyliśmy na plenerze nikoniarzy. Byliśmy tam w ub. tygodniu.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •