Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 48
  1. #21

    Domyślnie

    Na czy polegają te profile i jak się je wgrywa? Nie traci się przez to gwarancji? Poważnie - nie chcę, żeby przy filmowaniu całą robotę z kolorystyką odwalał za mnie aparat

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    http://www.samyang.pl/index.php/prod...mm-t2-2-ncs-cs

    Gdzie te rodzaje mocowań, które wymieniłeś?...
    Gdy klikam w Twój odnośnik widzę je na samej górze, wytłuszczone i na czerwono

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Brroth Zobacz posta
    Na czy polegają te profile i jak się je wgrywa? Nie traci się przez to gwarancji? Poważnie - nie chcę, żeby przy filmowaniu całą robotę z kolorystyką odwalał za mnie aparat
    Wgrywa się normalnie - na kartę i z karty do aparatu. Szczegóły opisane w instrukcji aparatu.
    Nikon daje też aplikację do tworzenia własnych profili.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  4. #24

    Domyślnie

    To mają wielbłąda na stronie. To szkło jest tylko do bezluster i nigdy nie będzie wersji do lustrzanki. W tabletce z danymi mają już dobrze.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  5. #25

    Domyślnie

    Ale jak działają te profile ? Ustawiam w nich wszystko manualnie (ISO itd) a potem wgrywam i ustawiam przed startem filmowania, czyli tak jakby manual tylko, że przygotowany na kompie ?
    Co do Canona, to w porównaniach wypada bardzo podobnie, a zdania są podzielone. Matrycę ma mniejszą, ale ja i tak przywykłem do kamerowania przy dobrym świetle, więc szum raczej wielki nie wystąpi tak czy siak. W Nikonie ponoć obraz bywa "galaretowaty" momentami (to ma jakąś profesjonalną nazwę )

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Brroth Zobacz posta
    Ale jak działają te profile ? Ustawiam w nich wszystko manualnie (ISO itd) a potem wgrywam i ustawiam przed startem filmowania, czyli tak jakby manual tylko, że przygotowany na kompie ?
    To nie jest tryb robienia zdjęć, a profil kolorów.

    Non-stop mieszasz wiele rzeczy - skoro piesze o kolorach, to jakie znaczenia mają parametry ekspozycji ??
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  7. #27

    Domyślnie

    Ok czaję już. Kwestia tylko czy te profile dają tyle możliwości żeby obraz był końcowo lepszy od ustawień manualnych chociażby w tym Canonie. i pytanie od razu czy w Canonie teżjest opcja wgrywania takich profili ?

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    To mają wielbłąda na stronie. To szkło jest tylko do bezluster i nigdy nie będzie wersji do lustrzanki. W tabletce z danymi mają już dobrze.
    Ok, ja Ci wierzę. Dziwiłem się tylko, że nie widzisz takiego oczojebnego zdania Brak konsekwencji na tej stronie może naprawdę zmylić. Skoro to szkło jest tylko do bezluster to zastanawiający jest fakt, że znajduje się w dziale VDSLR.

  9. #29

    Domyślnie

    Może poprawią, bo nawet napisałem z prośbą o wyjaśnienie i odpisali, że w tabelce jest dobrze.
    Nie widziałem, ponieważ zwykle tego bełkotu marketingowego nie czytam i przewinąłem od razu do tabelki.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  10. #30

    Domyślnie

    [QUOTE=Brroth;3405504]Ok czaję już. Kwestia tylko czy te profile dają tyle możliwości żeby obraz był końcowo lepszy od ustawień manualnych chociażby w tym Canonie. [QUOTE=Brroth;3405504]
    Albo nie potrafisz czytać, albo masz problemy ze zrozumieniem prostych spraw.
    Czy manualna ekspozycja czy automatyczna - kolory zawsze będą takie same.

    Cytat Zamieszczone przez Brroth Zobacz posta
    i pytanie od razu czy w Canonie teżjest opcja wgrywania takich profili ?
    Ile razy trzeba to samo pisać ??


    Cytat Zamieszczone przez GonzoG Zobacz posta
    (...)ale w C można je wgrywać tylko do wyższych puszek.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •