Close

Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 94
  1. #81

    Domyślnie

    też cale życie tak robiłem

  2. #82

    Domyślnie

    ale po co utrudniać sobie życie skoro np canon ma taką opcje bez żadnych zabaw
    zwijam film zakładam inny robię kilka zdjęć zakładam poprzedni aparat sam sobie znajduje gdzie jest ostatnie zdjęcie i leci następne
    chodzi mi tylko o proste info czy nikon może tak samo i tyle
    nie rozumiem po co pisać o innych metodach skoro aparat może mieć tą opcję i nie będzie wymagać to żadnej zabawy

  3. #83
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Skoro to najważniejsza funkcja to ułatw sobie zycie i kup Canona.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #84

    Domyślnie

    no tak chyba na forum canona szybciej uzyskał bym informacje niż dopraszać się o coś na forum nikona
    ale jak kto woli sam sobie poszukam odpowiedzi skoro nikt nie jest w stanie mi pomóc
    dzięki za pomoc i proszę zamknąć wątek bo niewiele się z niego dowiedziałem i nie mam ochoty już go dalej ciągnąć

  5. #85
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Już w 4 poście dostałeś link do polskiej pełnej instrukcji obsługi !!!
    Przypomnę:
    http://www.nikon.pl/tmp/PL/241986527...3242574887.pdf
    Ty kupujesz aparat, ale to my mamy czytać 192 strony by ci powiedzieć co tam jest, bo ci się nie chce czytac.

    Z tego co piszą na str 32 to można tak ustawić zwijanie, że nie wciąga końcówki filmu. Więc nie ma największego (dla niedoświadczonych) problemu.
    A potem dasz radę zrobić tyle zdjęć, ile było zrobione wcześniej. Migawki nie musisz oszczędzać, nie dobijesz tego aparatu.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 26-07-2014 o 10:20
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #86

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysiek17-18 Zobacz posta
    a co z moim pytaniem odnośnie możliwości wymiany kliszy
    czytam instrukcję i nie znalazłem takiej info
    Cytat Zamieszczone przez krzysiek17-18 Zobacz posta
    ale jak kto woli sam sobie poszukam odpowiedzi skoro nikt nie jest w stanie mi pomóc
    Tak właśnie wolę, żebyś wykazał choć minimum inicjatywy z własnej strony. Z instrukcją i tak będziesz się musiał zapoznać, skoro angielski nie jest Twoją najmocniejsza stroną. Możesz zacząć już teraz, czekając na aparat.

    Cytat Zamieszczone przez krzysiek17-18 Zobacz posta
    dzięki za pomoc i proszę zamknąć wątek bo niewiele się z niego dowiedziałem i nie mam ochoty już go dalej ciągnąć
    No w końcu się jakieś dziękuję pojawiło.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  7. #87

    Domyślnie

    mam polską instrukcję a z angielskim sobie jakoś radzę

  8. #88

    Domyślnie

    Podzielisz się wrażeniami z użytkowania? Zawsze chciałem mieć ten korpus, ale cena mnie skutecznie zniechęca.

  9. #89

    Domyślnie

    jasne jak będzie to możliwe to można się spotkać i sam doznasz wrażeń jakie daje ten aparat

  10. #90

    Domyślnie

    witam informuje ze nikon nie dotarl do mnie na skutek pomylki sklepu i skonczylo sie rezygnacja z zakupu
    zakupie nowego na amazon

Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •