Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie tablet z windows 8.1

    Czy ma ktoś doświadczenia z tabletami z Windows 8.1 (pomijając MS Surface)
    konkretnie chodzi mi po głowie: http://www.spidersweb.pl/2014/12/kru...-recenzja.html
    wydaje się być solidnym jak na budżetowe rozwiązanie. Z klawiatury będę korzystał baaardzo okazyjnie, więc olewam to że wykonana raczej kiepsko - mam już mały laptop HP elitebook. A tablet będę wykorzystywał raczej kanapowo czy łóżkowo... przeglądanie internetu, poczty, proste gry. To jak - pomożecie?

  2. #2
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    Proponuję tablet z serii Yoga 2 od Lenovo w rozmiarze 10, albo 13" (Pro).
    Bardzo pojemne baterie + podstawka (ideał), a w wersji 13" dodatkowo piko projektor.
    Niesamowite konstrukcje.
    Medice, cura te ipsum.

  3. #3

    Domyślnie

    i tylko cztery razy droższy od tego wymienionego...
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  4. #4
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    i tylko cztery razy droższy od tego wymienionego...
    http://shop.lenovo.com/us/en/tablets...tab-tech_specs

    Pieniądze i tylko pieniądze, a przecież to sprzęt użytkowy, a nie tabliczka do ocierania łez.
    Medice, cura te ipsum.

  5. #5

    Domyślnie

    Specjalnie pominąłem MS surface przez wzgląd na cenę. To ma być tanie, do wygodnego przeglądnięcia internetu w fotelu. Wiem że są fajne i drogie sprzętu typu lenovo czy inne transformersy Ja patrzę na urządzenia w przedziale cenowy zbliżonym do tego K&M 1081 i interesują mnie opinie ludzi którzy się z takim sprzętem zetkęnli i mogą mi powiedzieć jakieś za i przeciw.

  6. #6
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    A okienka to warunek sine qua non, czy interesują Cię opinie o używaniu tych urządzeń równieź sterowanych zielonym ludzikiem?
    Medice, cura te ipsum.

  7. #7

    Domyślnie

    Mam 7" androida, mam i jabłuszko - w obu brakuje kilku drobnostek - chociażby brak obsługi pdfa 3d. Projektuję w 3d i często od klientów dostaję na maila gotowe projekty, w tym złożenia oraz właśnie poglądowo pdfa 3d. Teraz odczytując takiego maila na ipadzie czy androidzie i tak muszę uruchomić komputer/laptop. Chciałbym to zrobić mobilnie jednym urządzeniem. Stąd Windows to w tym przypadku wymóg. Pewnie takich niedomagań Androida i IOSa mógłbym wymienić jeszcze kilka. W sumie to drobnostki ale utrudniają życie i w końcu człowiek musi ruszyć 4 litery z kanapy i odpalić kompa. To po co mi taki tablet?

  8. #8
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    A AutoReader 3D na Andka Ci się nie sprawdzał?
    Medice, cura te ipsum.

  9. #9

    Domyślnie

    Nie. Jak była prosta rzecz to ok, a jak cos skomplikowanego albo same powierzchnie to się gubil i wyświetlał krzaki.

  10. #10

    Domyślnie

    edit: kupiłem, póki co zadowolony jestem. Nawet od biedy w terenie zdjęcie z NEXa w Lightroomie wywołam, PDFy 3d śmigają aż miło. Tablet sam w sobie bardzo solidnie wykonany, klawiatura z etui odstaje od całości tak ze 2 klasy w dół niestety. Taki tani chiński badziew.... Wolał bym dołożyć 100 czy 150 zł i mieć klawiaturę jak w Asusie, bo sam tablet naprawdę nie odstaje od konkurencji, a jeśli już to niewiele.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •