Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Windows 7 problem

    Witam

    mam pytanie zwiazane z problemem ktory mnie dzis spotkal po zainstalowaniu na nowiutkiego kompa windowsa 7 ultimate. Komp nówka sztuka na dysku ssd samsung 128 gb.
    Po zainstalowaniu sie systemu, doinstalowalem (gg i inne instalki do zycia potrzebne) no i wylaczam kompa przez start - zamknij - zamyka sie ladnie i szybko. Mija 1-2 sek i sam sie wlacza i tak w kolko! Dopiero jak dluzej przytrzymam przycisk wlaczania to sie wylacza ale wtedy przy ponownym uruchomieniu pyta sie czy wlaczyc normalnie czy awaryjnie ? Prosze o pomoc.


    Marcin

  2. #2

    Domyślnie

    Zobacz, czy przypadkiem nie masz gdzieś włączonego budzenia przy dostępie przez sieć. To chyba w BIOSie siedzi zazwyczaj. Prosty test to uruchomienie (a raczej wyłączenie) komputera bez podłączenia do sieci - bez kabla (po WiFi chyba się nie wybudzi). Kompa mogą budzić też urządzenia podłączone po USB, ale to o wiele mniej prawdopodobne. Jeżeli masz dysk zewnętrzny, to spróbuj bez niego. Trochę kombinacji i będzie dobrze. Daj znać do czego doszedłeś.

  3. #3

    Domyślnie

    Sprawdze to co mowisz w BIOSie bo na USB mam tylko myszke i klawiature. A dysku zewnętrznego nie mam. Tylko SSD w środku oraz 2 połki niżej HDD. Sprawdzę po pracy odłączyć od neta i zobaczymy. Dzieki i czekam na inne wszelkie porady.

  4. #4
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    Tak z ciekawości, odinstaluj na moment GG i sprawdź jak będzie się zachowywał w7 bez tego "wirusa".
    Medice, cura te ipsum.

  5. #5

    Domyślnie

    OK a moze chodzi o to ze mam GG 7.0 bo nie lubie tego nowego z 1000 funkcji. Chyba ze proponujecie jakis prog z ktorego mozna korzystac zamiast GG numerami GG.

  6. #6

    Domyślnie

    Można. Np. AQQ, Pidgin, Miranda. Poszukaj np. na portalu dobreprogramy.pl w dziale komunikatory czy jakoś tak...
    D200 plus graty...

  7. #7

    Domyślnie

    Okazało sie ze w BIOSie musialem wyłączyc S3/S6 cokolwiek to znaczy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •