Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67
  1. #61

    Domyślnie

    wyrwiflak, a wolalbys dobre body i dobre szkla, czy swietne body i jedno kiepskie szlo ?
    Andrzej

  2. #62

    Domyślnie

    Siupes, oczywiscie ze to pierwsze, w koncu body to tylko "zatyczka na obiektyw"

    ale to moje zdanie, a ja pytalem o twoje żale
    Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz gówno wartych zdjęć
    D750+M50

  3. #63

    Domyślnie

    no to sie przyznam ze troche zaluje, dobrze te testy wygladaja. phil jaki jest taki jest, ale przynajmniej na przykladach widac czego sie spodziewac po aparacie w porownaniu z innymi. szum nie wyglada zle, w d200 jest banding a w d70 mora i skopany wb (dotyczy jpgowcow), 5d kosztuje majatek, no i mam troche szkiel do nikona, wiec 20d mi sie nie oplaca, cos za cos. w sumie ze szkiel na liscie zostala mi tylko s70-200, wiec przyjdzie i czas na d200, szczegolnie ze teraz przez dlugi czas zapanuje cisza w nowosciach dslr nikona

    (ps. moja zona nie podziela niestety zdania ze mozna zyc tylko sztuka, wiec d2x i innych tam 600/4 nie bedzie tak szybko ).
    Andrzej

  4. #64

    Domyślnie

    testy testami, opinie opiniami, aktualnie mam D-70 , którym pstrykam już 2 lata (jeden z pierwszych egzemplarzy na rynku), pierwszą cyfrówką był coolpix5700 (też fociłem prawie 2 lata), teraz czytam na temat Nikona D-200 i przyznam, że mam bardzo dużą chrapkę na to body a fioła dostałem na jego punkcie po tym jak go miałem w ręku i pstryknąłem kilka razy..... myślę i szukam rezerw finansowych
    Koty są moja pasją..

  5. #65
    Dominik
    Gość

    Domyślnie

    Każdy wie, że nie istnieją aparaty idealne. Czyli perfekcyjne jesli chodzi o rozwiązania techniczne i możliwości, a także tanie jak "kilogram ziemniaków". TAKIE APARATY NIE ISTNIEJĄ i niegdy nie będą istnieć.

    Jednak biorąc pod uwagę zalety oraz wady, możliwości oraz cenę, analizują absolutnie wszystkie za i przeciw, obecnie najlepszym rozwiązaniem na rynku jest D200 .

    Co tu dużo gadać...

  6. #66
    Dominik
    Gość

    Domyślnie

    Mylić sie , to ludzka rzecz...
    Przepłacać też

  7. #67
    Dominik
    Gość

    Domyślnie

    Wini nie obrazaj sie... Najnormalniej kup sobie 5D i nie słuchaj oponii kogośtam...
    Najważniejsze abys Ty dobrze się czuł ze swoim aparatem!

    Jak pozostaje przy wyborze D200
    Pozdrawiam!

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •