Close

Strona 317 z 371 PierwszyPierwszy ... 217267307315316317318319327367 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 161 do 3 170 z 3709

Wątek: Samsung NX 300

  1. #3161

    Domyślnie

    @draco_krk - niemało, NX1 razem z gripem, w idealnym stanie, szkło również w stanie w zasadzie fabrycznym. To musi kosztować.
    A ile konkretnie? Mniej niż połowę ceny d850
    ---
    Sprzętowy heretyk

  2. #3162

    Domyślnie

    No, to i tak niemało, bo D850 tani nie jest.
    Ale jeśli jesteś zadowolony, to dobrze! ?

  3. #3163

    Domyślnie

    Jestem zadowolony i to jak
    Nie omieszkam podzielić się z wami efektami tego zadowolenia
    ---
    Sprzętowy heretyk

  4. #3164
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Jak połowę ceny US to super, jak PL to już mniej
    Sprzęt na wiele wiele lat, takiego obiektywu nie ma N/C/S, a matryca w NX1/NX500 to wysoko postawiona poprzeczka.

  5. #3165

  6. #3166

    Domyślnie

    Parafrazując powiedzenie - nieważne jaka klatka, ważne jaki ptaszek

    Gdyby ktoś Samsungi jeszcze serwisował, to może sam bym dokupił coś z grona NX1, 16-50S, 50-150S.
    Canon jeszcze przez wiele lat najpewniej nie będzie miał nic równie godnego w APS-C. O tych obiektywach nawet nie wspomnę, bo w APS-C to chyba tylko znaczki na obiektywach są porządne. Same obiektywy Canona APS-C to już chyba tył peletonu w porównaniu do Sigmy, Fuji i Samsunga.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  7. #3167

    Domyślnie

    Wiecie jak to jest - towar warty jest tyle, ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić. Mając większą część szklarni Samsunga - przekalkulowałem czy bardziej opłaca mi się budować od zera system innej marki, czy zagryźć zęby i doposażyć się w Samsungi (żeby całkiem utknąć w martwym od lat systemie ). Cóż - wyszło mi na to, że pozostanie w NXach jest mi bardziej na rękę.

    Owszem, nie jest to FX, ale cóż, nie można mieć wszystkiego W APS-C jest cholernie wysoko, jeśli nie najwyżej (przynajmniej pod pewnymi względami). Pewnie, fajnie byłoby gdyby matryca była większa, ale cóż - to nie rozmiar lecz technika czyni z chłopa zawodnika (żeby też powiedzonka użyć)
    ---
    Sprzętowy heretyk

  8. #3168
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Jak porównasz ogólne parametry to już jest bardzo dobrze, a jak do kompletu weźmiemy obiektywy to nie ma szansy zebrać takiego zestawu z taką jakością i ceną w konkurencji bezlustrowej jak i lustrzankowej.

  9. #3169

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Sprzęt na wiele wiele lat
    Jeśli na pudełku pisze RoHS, to raczej na kilka lat.

  10. #3170

    Domyślnie

    @Ligo, mógłbyś rozwinąć myśl?
    To, co pobieżnie chciało mi się przeczytać o unijnej dyrektywie, to... Brak ołowiu.

    Ale to raczej dotyczy wszystkich.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

Strona 317 z 371 PierwszyPierwszy ... 217267307315316317318319327367 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •