Close

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 43
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez monika2415 Zobacz posta
    Ja zdecydowanie musze kupić kamerę. D7200 robi mega foty ale kompletnie nie nadaje się do nagrywania.Dzisiaj nagrywałam moją ONkę jak szaleje w padającym śniegu.Masakra ten af ciągle się nastawia i słychać przez to w tle filmiku szmery, no i co sekundę na zmianę nie tafia/trafia, szok ! To jest ten filmik : https://www.youtube.com/watch?v=EfN7...ature=youtu.be

    To jest filmik nagrany D5100, af nie szaleje.Rozumiem że z D7200 nie nagram takiego filmiku ...

    https://www.youtube.com/watch?v=MuqgokOjUZY
    Znów się kłaniają podstawy, zobacz na kadr nagrany D5100, AF tam w ogóle nie pracuje bo praktycznie cały kadr jest ostry, mam nawet podejrzenie, że w ogóle nie włączyłaś na tym filmie autofokusa lub był ustawiony na wywołanie przed spust migawki a nie automatyczne szukanie.

    Wielokrotnie w tym temacie padało stwierdzenie że AF w Nikonie nie nadaje się do nagrywania filmów.
    Nikon D7200 + Sigma 18-35 ART + Nikkor 50mm F1.8D
    Strona domowa

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojtek321 Zobacz posta
    Znów się kłaniają podstawy
    To chyba najpopularniejsze zdanie na tym forum, zamiast konkretnej odpowiedzi na pytanie jak ktoś nie wie co ma zrobić ...
    Af się nie nadaje i więcej nie nagram filmiku w D7200.Koniec,kropka.

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez monika2415 Zobacz posta
    Af się nie nadaje i więcej nie nagram filmiku w D7200.Koniec,kropka.
    Przecież to żadne odkrycie... Nie wiem czy AF jakiegokolwiek Nikona się nadaje do filmów. Ja zawsze nagrywałem z wyłączonym AFem, obojętnie czy był to D5000, D7100, czy D500...

  4. #34

    Domyślnie

    Zosiek mój s galaxy nagrywa lepsze filmiki, więc nie ma co się męczyć lustrzankami.Tylko o tym przypomniał mi Nbogdan za co dziękuję jeszcze raz

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez monika2415 Zobacz posta
    Zosiek mój s galaxy nagrywa lepsze filmiki, więc nie ma co się męczyć lustrzankami.Tylko o tym przypomniał mi Nbogdan za co dziękuję jeszcze raz
    Tylko w Glaxy jasnego szkła nie założysz... Ja tam do filmów używam tylko Sony A6000, a jak już potrzebuję dwóch, to wtedy Nikona na MF.

  6. #36

    Domyślnie

    Można i tak, skoro nie potrafię nagrywać filmów z d7200, to się nie nadaje W sumie racja.
    Ps. Skoro wiesz wszystko o GO, przesłonie, af, itd. to czemu się dziwisz, że na tych 2 podlinkowanych filmach jest różna praca af? Winne różne aparaty?

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Można i tak, skoro nie potrafię nagrywać filmów z d7200, to się nie nadaje W sumie racja.
    Ps. Skoro wiesz wszystko o GO, przesłonie, af, itd. to czemu się dziwisz, że na tych 2 podlinkowanych filmach jest różna praca af? Winne różne aparaty?
    Po co te przemądrzałe zaczepki ?
    Nie że nie potrafie tylko af do nagrywania się nie nadaje.Nie wiesz tego ? Dziwne.

  8. #38

    Domyślnie

    Jeśli opanujesz aparat, będziesz się śmiała z własnych wpisów. Ok, przyjmujemy, dla Ciebie d7200 się nie nadaje
    Człowiek pytający naraża się na odpowiedź... nie zawsze po jego myśli.

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Jeśli opanujesz aparat, będziesz się śmiała z własnych wpisów. Ok, przyjmujemy, dla Ciebie d7200 się nie nadaje
    Człowiek pytający naraża się na odpowiedź... nie zawsze po jego myśli.
    Jak na te chwilę to z Ciebie się śmieje - NIC NIE POMAGASZ TYLKO SIĘ WYMĄDRZASZ.
    Z resztą szkoda czasu na odpisywanie na takie głupie posty bo dopisujesz coś czego nigdy nie napisałam.

  10. #40

    Domyślnie

    Otrzymałaś w tym temacie bardzo wiele rzeczowych i konkretnych porad dotyczących nagrywania, jasno wskazujących na to, że do nagrywania Nikonem potrzebujesz minimalnej wiedzy o podstawach tj. głębia ostrości, przesłona, kąt wychylenia migawki, a nie nada się kompletnie dla kogoś kto oczekuje że po prostu go włączy i odpali nagrywanie. Po wszystkich naszych postach, w których staraliśmy Ci się pomóc i doradzić, przychodzisz Ty, informujesz że nagrałaś w trybie auto i że nikon się nie nadaje.

    Proponuje Ci zatem wejść na forum bądź grupę dla użytkowników kamer filmowych i poinformować ich że twój Samsung Galaxy nagrywa lepiej od ich RED'ów, bo do ustawiania ostrości nie wymaga rigów, systemów follow focus i czasu poświęconego na naukę obsługi urządzenia.
    Nikon D7200 + Sigma 18-35 ART + Nikkor 50mm F1.8D
    Strona domowa

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nagrywanie filmów Nikon D3100
    By Creatii in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-04-2015, 10:10
  2. Nikon D90 - nagrywanie filmów, POMOCY
    By Dashoffinesse in forum Video/film
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-02-2014, 23:55
  3. nikon d3100 i nagrywanie filmów
    By sylwex20 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 02-03-2012, 14:27
  4. Nikon d5000 nagrywanie filmów
    By lecho94 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-05-2011, 12:24
  5. nikon 7900 i nagrywanie filmów
    By morfiksk in forum Aparaty cyfrowe kompaktowe - Coolpix
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-09-2005, 23:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •