Close

Strona 410 z 3838 PierwszyPierwszy ... 3103604004084094104114124204605109101410 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 091 do 4 100 z 38371
  1. #4091
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Proszę o poradę. Poszukuję kompresor z wymiennymi końcówkami do roweru z wentylkami rowerowymi i samochodowymi. Ktoś może ma sprawdzony sprzet i może polecić

  2. #4092
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    Starachowice/Kielce
    Posty
    153

    Domyślnie

    Najbardziej sprawdzony to - pompka ręczna Powinieneś takową posiadać - nawet dwie. Jedną przy rowerze a drugą większą tzw. nożną w domu.
    Poza tym - zobacz TUTAJ
    Lub całkiem po taniości - można użyć kompresora ze starej lodówki , koszt praktycznie zerowy, wymaga tylko trochę poświęcenia przy pracy.
    Tanie kompresory z alle to jest straszny badziew ( przynajmniej ja na taki trafiłem).

  3. #4093
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Nie szukam taniego rozwiązania szukam coś dobrego jako priorytet ale za dobrą cenę. Pompka jest mi potrzebna do pompowania pontony materacy i innych rzeczy. Z tego ma korzystać również moja 10 letnia córka.

  4. #4094

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez foto4deg Zobacz posta
    Koledzy, możecie polecić jakiegoś u-lock'a?
    Myślałem o tym link
    lub tym link

    Oprócz tego rower będzie jeszcze zabezpieczony linką.
    W decathlonie masz Abus w wersji mini. Kosztuje ok 99zl, faktycznie jest mały, ale na tyle, że bez problemu przypniesz rower do barierki i waży poniżej 1 kg jakoś. Bardzo solidny i niedrogi w porównaniu do tych wszystkich kryptonitow za ponad 2oo-3oozl. Klucz płaski.
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  5. #4095

    Domyślnie

    Coś takiego: https://www.youtube.com/watch?v=_5UCpKLipQM ?
    Co z tego, że Masz dużo twardego ciężkiego metalu, jak zamek jest do otworzenia w poniżej minuty przez osobę z wprawą i wytrychem.
    Warto poszukać w internecie opinii o trudności otworzenia przed zakupem każdego urządzenia które ma chronić nasz znacznie droższy niż ono samo rower.
    d70s + N18-70 + N55-200

  6. #4096

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kurtz Zobacz posta
    Co z tego, że Masz dużo twardego ciężkiego metalu, jak zamek jest do otworzenia w poniżej minuty przez osobę z wprawą i wytrychem.
    Nie popadajmy w paranoję. Osoba z wprawą otworzy poniżej minuty KAŻDY zamek. Na to nie mam mocnych.
    D90, N18-200 VR, N50 1.4, S10-20, Samyang8 i masa innych gratów

  7. #4097

  8. #4098

    Domyślnie

    Lub tak.


  9. #4099

    Domyślnie

    ale to nie jest wina u-lokow czu innych lancuchow tylko idiotycznego myslenia i niepotrafienia poprawnie uzwyac tych zabezpieczen, wiele razy widzialem zapiete rowery za przednie kolo gdzie w wiekszosci jest zakrecane na "motylka"... masakra
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  10. #4100

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kurtz Zobacz posta
    Coś takiego: https://www.youtube.com/watch?v=_5UCpKLipQM ?
    Co z tego, że Masz dużo twardego ciężkiego metalu, jak zamek jest do otworzenia w poniżej minuty przez osobę z wprawą i wytrychem.
    Warto poszukać w internecie opinii o trudności otworzenia przed zakupem każdego urządzenia które ma chronić nasz znacznie droższy niż ono samo rower.
    Nie, coś takiego - http://www.decathlon.pl/zapicie-mini...d_8203082.html - mam inny kluczyk, wygląda solidniej, choć nie wiem czy coś to zmienia - nie jestem Kwinto-Kasiarz.
    Poza tym, Ty tak na poważnie? Twoim argumentem jest fachowiec z kompletem wytrychów do otwierania zamków? Nie popadajmy w paranoję, przecież taki człowiek otwiera każdy niemal zamek.

    Najważniejszy to rozsądek i myślenie, czego ludziom w dzisiejszych czasach coraz bardziej brakuje. Nie zostawię sprzętu w ciemnej bramie choćbym miał i 10 zabezpieczeń. Nie zostawię pod galerią pełną ludzi roweru zapiętego lineczką, którą przecina się nożyczkami do paznokci. Nie przypnę go do barierki za koło. Wystarczy odrobina zdrowego rozsądku a jak ktoś będzie chciał ukraść Tobie rower za grubą kasę to i tak ukradnie...
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

Strona 410 z 3838 PierwszyPierwszy ... 3103604004084094104114124204605109101410 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •