Close

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 54

Wątek: Abonament RTV

  1. #41
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kurtz Zobacz posta
    Przepraszam, mam pytanie, komu można zgłosić ten wątek jako stricte polityczny i jako taki łamiący regulamin forum?
    Gdyby ktokolwiek miał wątpliwości, to mogę zacytować odpowiednie posty, które są jawnie polityczne.
    Jako autor wielu postów, które zostały usunięte za "politykę" widzę tu pewien brak konsekwencji.
    Pozdrawiam.
    W Cafe można dyskutować o polityce.

  2. #42

    Domyślnie

    No nie wiem. Nawet w wątku humor, w dziale Cafe był zakaz żartów politycznych i żartów z polityków. A humor jako mniej poważny, prędzej powinien być dopuszczony niż normalna dyskusja polityczna.

    Chyba, że mamy równolegle standardy np Demokrację można łamać tylko na marszach Komitetu Obrony "Demokracji".
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  3. #43
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Rany to teraz będziecie wyszukiwać wątki z aspektami politycznymi i je usuwać?

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    W Cafe można dyskutować o polityce.
    Nie można bo zawsze kończy się to na przepychankach. Już zaczyna się robić niesmacznie.
    Pursue happiness with diligence

  5. #45
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    W Cafe można dyskutować o polityce.
    Nie można.

    Ten watek właśnie nabiera trzeciej prędkości kosmicznej.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  6. #46
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    To usuń posty politycznych dyskutantów. Wg mnie wątek ciekawy a ze ktoś nie mając argumentów zwala wszystko na partie polityczne i inne to jego problem.

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    Nie można bo zawsze kończy się to na przepychankach. Już zaczyna się robić niesmacznie.
    Tu wypada przyznać rację... Wątek o abonamencie TV nie ma w sobie niczego złego. W zakresie sympatii politycznych - każdy ma prawo do własnych i każdy kulturalny człowiek potrafi to uszanować. Jeżeli to zrozumiecie, to nie trzeba będzie niczego kasować. Dyskusja na każdy temat, również upolityczniony, może przebiegać w dobrej atmosferze. Pamiętajcie, że to zależy tylko od Was - dyskutujących. Pozdrawiam serdecznie

  8. #48

    Domyślnie

    Polityka, polityką. Tu chodzi o postawę obywatelską.
    Politycy, w większości miernoty, które nigdy w życiu niczym konkretnym się nie zajmowali, często też z gównianym wykształceniem, zazwyczaj teoretycy, łoją zwykłego obywatela jak się da. Robią to, bo zwyczajnie nie mają respektu przed obywatelem.
    Zatem będą się pojawiać kolejne obciążenia czy to abonamentu czy też "chwilowego" vatu wprowadzonego na chwilę prawie 10 lat temu...... Każdy kto dorwie się do koryta robi dokładnie to samo.
    Tyle w kwestii polityki, do której Tu nie będę już wracał.
    Osobiście uważam, że na tym Forum nie powinniśmy babrać się tym g....(polityką). Szkoda Tego miejsca

    PS.
    Ja chyba babcię zamelduję u siebie.
    nic...

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FelTom Zobacz posta
    Ludziom o słabszej pamięci chciałbym tylko przypomnieć rudego Pinokio, który namawiał do zaprzestania opłacania abonamentu RTV, po czym nasyłał listonoszy. Mój kolega z pracy był na tyle naiwny, że mu uwierzył. Za swoją łatwowierność musiał słono zapłacić.

    Nie oszukujmy się. TV publiczna to poziom rynsztoka, nie tylko za tej kadencji, ale i poprzednich. Pozostałe stacje TVN i Polsat także. Jeżeli ktoś czerpie z nich informacje, to musi być skrajnie naiwny. Poziom pozostałych programów oferowany przez tych dostawców też był/jest na żenującym poziomie.
    Sam napisałbym to znacznie dosadniej choć kontekst zbliżony. Wielki szum o dwa dobre piwa miesięcznie. Coś, co powinno się płacić od lat ale większość nie płaciła bo pozwalał na to system. Teraz, kiedy chce się to uszczelnić - pomijając metody - wielkie larum i kolejne wycieranie sobie pysków demokracją i wszelkimi prawymi postawami obywatelskimi.
    Teraz wielki krzyk się podniósł jakaż to niemożebna propaganda. No tak, skoro naiwnym lemingom z każdego niemal kanału tv przez lata serwowano jednostajną, propagandową papkę było wszystko ok, przekaz był homogeniczny i klarowny. Teraz przekaz z jednej strony się zmienił, media państwowe są w rękach odmiennej opcji i lemingi zgłupiały.
    Błagam, zamknijcie ten wątek czym prędzej bo nie jestem w stanie zbyt długo ukryć swojej - delikatnie ujmując - niechęci do cwaniaczków z poprzedniej ekipy. Zaczyna mnie nosić, gdy i tutaj widzę przebłyski świadomości obrońców utraconej demokracji, zaraz zerwę się z łańcucha i niechybnie skończę z banem mówiąc co mam do powiedzenia...
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  10. #50
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Chyba zamknięcie tematu będzie najbardziej rozsądne

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Ktos ma wykupiony "abonament" w PIANO
    By Greg77 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 04-10-2012, 17:09
  2. Jaki abonament w jakiej sieci?
    By Beson in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 11-01-2011, 20:56
  3. Abonament
    By neos86 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 29-07-2010, 11:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •