Close

Strona 12 z 21 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 206
  1. #111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez olga7 Zobacz posta
    To ja zapytam.Czy to może być wina lampy,że w trudnych warunkach(pulsujące światła) na wspomaganie czekam dobre dwie sekundy od wciśnięcia spustu migawki>D5000 i di866.
    Wydaje mi się, że pulsujące światła powodują, że światłomierz głupieje (w szybkim tempie "jasno/ciemno"), lecz to tylko taka moja teoria.

    Cytat Zamieszczone przez olga

    Aha,co znaczy napis na wyświetlaczu-overhead?Poluzowana głowica?
    W instrukcji znalazłem tylko Overheat, ale to jest od przegrzewania się lampy (str.35). Jest tam też o wyłączaniu się lampy na 15 minut (może to te wieszanie się) w razie przegrzania.
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  2. #112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adolfik9501 Zobacz posta
    Wydaje mi się, że pulsujące światła powodują, że światłomierz głupieje (w szybkim tempie "jasno/ciemno"), lecz to tylko taka moja teoria.

    to raczej na pewno jest przyczyna



    W instrukcji znalazłem tylko Overheat, ale to jest od przegrzewania się lampy (str.35). Jest tam też o wyłączaniu się lampy na 15 minut (może to te wieszanie się) w razie przegrzania.
    jeżeli 200x strzeliłeś na pełnym fullu że tak powiem to przegrzałeś lampkę
    może nie ma potrzeby każdorazowo strzelać pełną mocą

  3. #113

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cheyenne Zobacz posta
    jeżeli 200x strzeliłeś na pełnym fullu że tak powiem to przegrzałeś lampkę
    może nie ma potrzeby każdorazowo strzelać pełną mocą
    olga7 jak sam nick wskazuje to kobietka
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  4. #114

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adolfik9501 Zobacz posta
    olga7 jak sam nick wskazuje to kobietka

    w takim razie przepraszam

  5. #115

    Domyślnie

    Nic nie szkodzi.Spróbujcie odmienić na r. żeński słowo fotograf.
    Overheat,zgadza się,napis mignął tylko,nie przyjrzałam się.I pojawił sie po wykonaniu około 500 zdjęć na 1/4-1/8 mocy,ale ostatnie było na full-obiekt oddalony o ponad 10 metrów.I to zapewne było przegrzanie.Ale zablokowanie,ze nawet wyłączyć się nie da,świeci na zielono kontrolka i nic,ani reset ani błysk.Małpa jedna.
    Wspomaganie w puszeczce działa szybko,jak założe lampę-dramat.JAk już wyzwoli tę czerwoną wstążkę,to af wyostrza natychmiast.
    Olga

  6. #116

    Domyślnie

    z ciekawostek tego świata: oddałem lampę do fotojokera na gwarancję w związku z problemami z cls'em, których w sumie nie było ale nowe firmware chciałem mieć. dzisiaj telefon ze sklepu z informacją, że migomex wymienił mi lampę na nową (zapewne już z nowym oprogramowaniem). parodia
    że jakby coś - to nic

    rx100 blog

  7. #117

    Domyślnie

    Szkoda, że nie ma możliwości sprawdzenia jaki masz firmware. Popatrz czy jakieś błedy występują z tych już opisanych.

  8. #118

    Domyślnie

    Jest możliwość. Wystarczy wysłać numer seryjny do migomexu, a Ci odpowiedzą Ci jaki masz FW.
    Fotografuję w myśli wszystko, co widzę - czyli moje amatorskie "arcydzieła"

  9. #119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lazik_s Zobacz posta
    Szkoda, że nie ma możliwości sprawdzenia jaki masz firmware. Popatrz czy jakieś błedy występują z tych już opisanych.
    Cytat Zamieszczone przez PopaY Zobacz posta
    Jest możliwość. Wystarczy wysłać numer seryjny do migomexu, a Ci odpowiedzą Ci jaki masz FW.
    Jak się ma sklerozis postempus to się nie pamięta, że się napisało :

    Cytat Zamieszczone przez PopaY Zobacz posta
    Pisałem w tej sprawie do dystrybutora i oto jaką otrzymałem odpowiedź:

    "...dla lamp posiadających gwarancję Migomex aktualizacja jest bezpłatna, natomiast klient pokrywa koszty przesyłki w obie strony. Nowe oprogramowanie mają lampy od nr seryjnego 9B0554001 (dotyczy Di866 typ N)".
    (...)
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  10. #120

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PopaY Zobacz posta
    Jest możliwość. Wystarczy wysłać numer seryjny do migomexu, a Ci odpowiedzą Ci jaki masz FW.
    No nie wiem, mi nie bardzo chcieli odpowiedzieć na temat firmware i ewentualnych poprawek w nowszych "niby" wersjach. Wszystkie już sprecyzowane błędy i tak trzeba sprawdzać samemu, bo dziady nie chcą żadnej informacji udzielić.

Strona 12 z 21 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •