Close

Strona 20 z 261 PierwszyPierwszy ... 1018192021223070120 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 2609
  1. #191
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Strasznym babolem jest moim zdaniem umieszczenie przez Panasonica zlacza HDMI ARC z tylu a nie z boku. Dla korzystajacych z ARC bedzie to prawdopodobnie problem przy powieszeniu TV
    W tym co mam ja i Jarek76 są 3 HDMI z tyłu i 1 z boku

    Cytat Zamieszczone przez costi Zobacz posta
    Z tyłu to akurat słusznie (boczne złącze jest do szybkiego dostępu), tylko tylne złącza powinny być skierowane do dołu, a nie do tyłu. Ale niestety pogoń za płaskością obudów wyklucza takie rozwiązanie i trzeba kupować kable z kątowymi wtyczkami.
    Pamiętajmy o wentylacji. TV i tak musi trochę od ściany odstawać. Ten mój na 7 cm.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  2. #192

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Pierwsze zasadnicze pytanie. Co będzie dawcą sygnału?
    Kablowka. Facet w MM polecal mi lcd. Ogladajc 2 takie same tv plazma i lcd ten drugi mial dla mnie lepsze i bardziej zywe kolory.
    Trochę tego...trochę tamtego...

  3. #193

    Domyślnie

    Mogę mieć w dobrej cenie takie coś SAMSUNG PS51D490 - ktoś doradzi czy warto?

  4. #194

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samson09 Zobacz posta
    Ogladajc 2 takie same tv plazma i lcd ten drugi mial dla mnie lepsze i bardziej zywe kolory.
    Prawdopodobnie był po prostu jaśniej ustawiony. "Bardziej żywe" kolory w zupełnie innych warunkach oświetleniowych mieszkania mogą być przekleństwem. Kluczowe jest oświetlenie i pory dnia w jakich będzie używany. W dzień LCD i plazma wypada podobnie, wieczorem zupełnie inna bajka, ale już o tym tu pisałem.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  5. #195

    Domyślnie

    Zdecydowałem się na lg 47ld450 Mam nadzieję, że będzie ok.
    Trochę tego...trochę tamtego...

  6. #196

    Domyślnie

    Panowie, czy bajer w postaci Ipli ma tylko Samsung ?

    I, Pytalem juz wczesniej ale nikt nie odpowiedzial - czy korzystacie z tych wynalazkow typu Smart TV ? Zastanawiam sie czy finalnie bede z tego korzystal...

    I doszedlem do wniosku ze kompletnie mi obojetne czy LED czy plazma. Ma miec 3D, ARC i sprawnie dzialajce DLNA. Must have to odtwarzanie mkv z napisami .txt i antyrefleks na froncie. 40-43 cale

  7. #197

    Domyślnie

    @vvilk pewnie że tak tyle że to też inna klasa cenowa

  8. #198
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Motorniczy Zobacz posta
    Ło kurde :P ale jak rakieta leci na filmie to ja slychac czy juz jej nie widac ?
    Kosmiczna terminologia dla takiego laika jak ja

  9. #199

    Domyślnie

    Pytanie laika, do czego służy w TV adaptor sieci WiFi ? Wyższe modele mają dołączony, 50G30E - przygotowany do współpracy.

  10. #200
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mont Zobacz posta
    Pytanie laika, do czego służy w TV adaptor sieci WiFi ? Wyższe modele mają dołączony, 50G30E - przygotowany do współpracy.
    Do sieci WiFi. Zamiast używać kabla sieciowego możesz się łączyć z netem bezprzewodowo.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Strona 20 z 261 PierwszyPierwszy ... 1018192021223070120 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •