Close

Strona 44 z 63 PierwszyPierwszy ... 34424344454654 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 628
  1. #431

  2. #432

    Domyślnie

    Szkoda, że o parowóz w tych czasach tak ciężko.

    Z punktu widzenia jutra na dzień dzisiejszy patrzycie z wczoraj

  3. #433

    Domyślnie

    Mój ulubiony obecnie zestaw Panalympus - G80 i 60mm Macro - żegna zimę. Latem to dopiero się zacznie

    D90 D610 N105/2,8G N50/1,8D N18-200/3,5-5,6G N35-70/2.8D N70-210/4D S17-50/2,8 Sa14/2.8 SB-R1

  4. #434

    Domyślnie

    rogi w naleśniku 14-42 po przymknięciu do f8 sa ok?
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  5. #435

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hostman22 Zobacz posta
    rogi w naleśniku 14-42 po przymknięciu do f8 sa ok?
    Tutaj raczej nie szukaj raczej informacji na ten temat. Od siebie mogę powiedzieć, że "zwykły" kit mi pasuje co do jakości optycznej.

    Tak przy okazji, jak już tu jestem to sobie coś wrzucę. Babia Góra.

    Z punktu widzenia jutra na dzień dzisiejszy patrzycie z wczoraj

  6. #436

    Domyślnie

    Taki smuteczek trochę...
    GX7 mi pada. Migawka zawiesza aparat na ok.5 sek. i strzela czarną klatkę. Pozostaje jedynie jechać na elektronicznej. Poza tym tylne (klikalne) kółko odmawia współpracy - kręcenie nie zawsze przenosi zmiany wartości ekspozycji.
    Na ostatnim wypadzie w Bieszczady pozostało mi jedynie nim strzelać landszafty...

    GX7+Mitakon25

    GX7+PZ14-42 panorama w Lr.


    Zapewne z tego powodu (migawka elektroniczna) nie do końca działał wyzwalacz radiowy - musiałem posiłkować się w tym przypadku GX1 Agaty.

    GX1+42,5/1.7


    Spotkaliście się z problemami tego typu?

    Powoli sposobie się do zakupu nowego aparatu i o ile początkowo przekonany byłem do GX80, to po analizie ściągniętych z netu RAwów chyba jednak ponownie kupię nowego GX7.
    Z poważaniem - Michu, Licencjonowany Pogromca Vampirów :)=

  7. #437

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gebels Zobacz posta
    Tutaj raczej nie szukaj raczej informacji na ten temat. Od siebie mogę powiedzieć, że "zwykły" kit mi pasuje co do jakości optycznej.

    poszukałem trochę i będzie pan 12-32, sprzęt będzie pewnie w połowie maja to w krk pózniej przestrzelę
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  8. #438

    Domyślnie

    Od niedawna mam omd m10, po wszystkich przejściach systemowych,
    najlepiej mi się pracowało na sonym slt, ten olek też może być, choć trochę mały i mieszane uczucia mam.
    Najważniejsze, że foty jednak robi




  9. #439

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hostman22 Zobacz posta
    poszukałem trochę i będzie pan 12-32, sprzęt będzie pewnie w połowie maja to w krk pózniej przestrzelę
    Ja też ostatnio polowałem na aukcji ale przebili mnie o parę złotych. Myślę, że to dobry wybór bo kit jak kit, wielkich różnic nie będzie a jest za to 12mm i w zasadzie minimalna waga oraz gabaryty.

    Cytat Zamieszczone przez koberek Zobacz posta
    Od niedawna mam omd m10, po wszystkich przejściach systemowych,
    najlepiej mi się pracowało na sonym slt, ten olek też może być, choć trochę mały i mieszane uczucia mam.
    Ooo! To i kolegę koberka Fuji X30 zmusiło do przesiadki? Robisz tak charakterystyczne zdjęcia, że z zamkniętymi oczami można Cię poznać. Co do Olka to minimalnie większy od wspomnianego kompakta jeśli nie założy się do niego jakiejś "profi" szklarni.

    Cytat Zamieszczone przez koberek Zobacz posta
    Najważniejsze, że foty jednak robi
    To musisz mieć E-M10 MKII bo jedynka sama zdjęć nie zrobi.

    U mnie w łaskę wkupił się Jupiter-9. W zasadzie jak nie ruszam z młodzieżą na spacery to nie zdejmuję go z puszki. Ma skurczybyk więcej wad niż zalet i to główna jego zaleta.

    Z punktu widzenia jutra na dzień dzisiejszy patrzycie z wczoraj

  10. #440

    Domyślnie

    Ooo! To i kolegę koberka Fuji X30 zmusiło do przesiadki? Robisz tak charakterystyczne zdjęcia, że z zamkniętymi oczami można Cię poznać. Co do Olka to minimalnie większy od wspomnianego kompakta jeśli nie założy się do niego jakiejś "profi" szklarni.
    Hehe dzięki, miałem x10 i x20, x30 nie, fajne kompakty, ale jednak ograniczają, tu można podpiąć inne szkiełka

    To musisz mieć E-M10 MKII bo jedynka sama zdjęć nie zrobi.
    Właśnie mam jedynkę
    U mnie w łaskę wkupił się Jupiter-9. W zasadzie jak nie ruszam z młodzieżą na spacery to nie zdejmuję go z puszki. Ma skurczybyk więcej wad niż zalet i to główna jego zaleta.
    Właśnie się przymierzam, uwielbiam takie wady Super fota !!

Strona 44 z 63 PierwszyPierwszy ... 34424344454654 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •