Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 60
  1. #21

    Domyślnie

    Odgrzeję troszkę temat. Do znawców i użytkowników pytanie: Co sądzą o tej bieliźnie? Warto kupić czy odpuścić?
    Ma być jako pierwsza warstwa na narty. Kurtka zewnętrzna z membraną 20.000 i ewentualnie cienki polar.
    Chętnie wysłucham zdania użytkowników w/w bielizny.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marek2004 Zobacz posta
    Odgrzeję troszkę temat. Do znawców i użytkowników pytanie: Co sądzą o tej bieliźnie? Warto kupić czy odpuścić?
    Ma być jako pierwsza warstwa na narty. Kurtka zewnętrzna z membraną 20.000 i ewentualnie cienki polar.
    Chętnie wysłucham zdania użytkowników w/w bielizny.
    Mam z tego kalesonki, slipki, koszulkę z długim rękawem (Żona również) i jesteśmy bardzo zadowoleni, tzn. spełnia swoje zadania. Dodatkowo posiadam jeszcze koszulkę bez rękawów na rower.
    Jeśli coś będę potrzebował zacznę poszukiwania właśnie od Brubeck-a.

  3. #23

  4. #24

    Domyślnie

    Już się biorę za lekturę, dzięki.

  5. #25

    Domyślnie

    na stronie skelpu Brubacka jest wyprzedaż końcówek serii Kupiłem sobie nowe kalesony
    Nie mamy skrzydeł by lata, a mimo tego to nasz cel...

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Obi Zobacz posta
    na stronie skelpu Brubacka jest wyprzedaż końcówek serii Kupiłem sobie nowe kalesony
    Możesz zapodać stronę ? Dzięki
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  7. #27
    Nie mamy skrzydeł by lata, a mimo tego to nasz cel...

  8. #28
    Oszczędny w słowach Awatar Wojciech
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Wrocław/Gdynia / Ś-cie
    Posty
    150

    Domyślnie Witam,

    Hej wszystkim a co tam sadzicie o slynnej odziezy Crafta ProWram.

    Pozdrawiam
    W.

    Ps/ podobno zbiera same plusy jak na razie od uzytkownikow.
    Stary ale jary ... D70s, D90 Nikkor 18 -200 VR, 18-105 VR, 24mm, 50mm, SB 600 + filtry
    Regards
    Wojciech

  9. #29

    Domyślnie

    Obi - drapnij parę słów o ciuchach Brubecka? Widzę, że ceny mają niezłe w wyprzedaży więc może się na coś skuszę.

    Wojciech - wczoraj mierzyłem właśnie tego Crafta, szukam czegoś ciepłego na te zimne dni. Jedyna seria Crafta, która była mądrze uszyta. Normalnie noszę ciuchy XXL, termiki okolice eLki. Tylko seria ProWarm była przedłużona, pozostałe serie, które mierzyłem sięgały do pasa a lekkie uniesienie rąk powodowały wędrówkę bluzy do okolic pępka Nie wiem kto to projektuje w tak znanej poniekąd firmie, konsultanci w InterSporcie też byli zdziwieni i nie umieli mi odpowiedzieć na pytanie, dlaczego to wszysto takie przykrótkawe... No ale seria Pro Warm to już wydatek w sklepach ok 260zl zatem odpuściłem (to dokładnie ten model http://allegro.pl/craft-pro-warm-193...387290826.html ). Co mogę powiedzieć o tych paru chwilach w sklepie to niesamowicie wygodny krój, świetny materiał, doskonale skrojony i dopasowany - tylko ta cena...
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  10. #30

    Domyślnie

    To ja dodam, że IMHO Craft jest przereklamowany. Oddychalność owszem niezła, choć w porównaniu z tańszą bielizną nie jest to różnica rzucająca na kolana. Jej wadą i to dość poważną w mojej ocenie, jest delikatność. Bardzo łatwo się zaciąga od rzepów, wyłażą jakieś nitki, coś tam już mi się przypruło (a to niby bezszwowa). Jak jest wilgotna koszmarnie ciężko się ją ściąga, po 2 latach też się conieco porozciągała, a nie była u mnie używana bardzo często (głównie weekendowe wypady w krzaki na motocyklu).
    I'm one of those bad things that happen to good people

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •