Close

Strona 55 z 55 PierwszyPierwszy ... 545535455
Pokaż wyniki od 541 do 550 z 550
  1. #541

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarzd3100 Zobacz posta
    To chyba źle kojarzysz. Nie ma możliwości na wspomnianej przeze mnie wersji oprogramowania. Pierwsze wciśnięcie "info" włącza, a drugie wyłącza ekran informacji.
    A na pewno masz D700? I nie, nie sądzę bym się mylił, bo korzystam z tej funkcji. W dodatku nie tylko ja. Co więcej właśnie ją uruchomiłem.

  2. #542

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    A na pewno masz D700? I nie, nie sądzę bym się mylił, bo korzystam z tej funkcji. W dodatku nie tylko ja. Co więcej właśnie ją uruchomiłem.
    Kolega pytał czy w D3 jest jak w D700:

    Cytat Zamieszczone przez zeberek1 Zobacz posta
    Czy D3 oferuje tak jak w D700

  3. #543

    Domyślnie

    Ah, ups. Nie zauważyłem, że pytanie było w drugą stronę. Jakoś machinalnie założyłem, że wyższe puszki mają takie same możliwości co niższe. Przepraszam za zamieszanie.

  4. #544

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    Ah, ups. Nie zauważyłem, że pytanie było w drugą stronę. Jakoś machinalnie założyłem, że wyższe puszki mają takie same możliwości co niższe. Przepraszam za zamieszanie.
    Okej, ważne, że wyjaśnione. Na najnowszej wersji softu D3 nie daje takiej możliwości. Starszej nie używałem więc nie wiem. Aczkolwiek chyba nie. Zresztą w D300 też nie ma takiej możliwości. A jak wiadomo D3 i D300 miały równoległą premierę.

  5. #545

    Domyślnie

    Dziękuję koledzy za odpowiedzi a tym samym potwierdzenie moich przypuszczeń. A tak w ramach info dlaczego dopytywałem, otóż miałem kupić drugi D700 ale nawinęła się okazja pięknej sztuki D3 przywiezionej z Norwegii od starszego człowieka. Wprost nie do uwierzenia że można jeszcze trafić tak piękny model z przebiegiem niewiele ponad 9500 klatek w stanie dosłownie jak z półki w salonie. Ech! Jak dla mnie maszyna na lata...

  6. #546

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zeberek1 Zobacz posta
    Wprost nie do uwierzenia że można jeszcze trafić tak piękny model z przebiegiem niewiele ponad 9500 klatek w stanie dosłownie jak z półki w salonie. Ech! Jak dla mnie maszyna na lata...
    Można można... Sam wyrwałem świetną sztukę. A braku zmiany ustawień z poziomu ekranu "info"- wg. mnie jest to zupełnie zbędne. Przy takiej klawiszologii jaką oferuje D3 oraz przy takiej możliwości konfiguracji przycisków wszystko co najważniejsze masz pod ręką, bez potrzeby odrywania oka od wizjera.

  7. #547

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarzd3100 Zobacz posta
    A braku zmiany ustawień z poziomu ekranu "info"- wg. mnie jest to zupełnie zbędne. Przy takiej klawiszologii jaką oferuje D3 oraz przy takiej możliwości konfiguracji przycisków wszystko co najważniejsze masz pod ręką, bez potrzeby odrywania oka od wizjera.
    Jeśli się tego używało choć krótko, to może to być na tyle istotne że ważniejsze niż inne przewagi D3 vs d700. Ja nigdy nie wymieniłem d700 na d3 właśnie z powodu tego info->info. Równocześnie pracowałem na D300 i d700 i brak tej funkcjonalności w d300 był bardzo wpieniający, dlatego z d3 brałem pod uwagę tylko d3x albo d3s

    Tak że dla jednego to może być zupełnie nie istotne, a dla drugiego kluczowe
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  8. #548

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    Tak że dla jednego to może być zupełnie nie istotne, a dla drugiego kluczowe
    Możliwość ustawień z ekranu INFO mam w innej puszce. Słabo mi to odpowiada w większości sytuacji. Więc chyba faktycznie zależy to nie tyle od przyzwyczajenia co od osobistych preferencji.

  9. #549

    Domyślnie

    Na pewno do wszystkiego może się człowiek przyzwyczaić jeśli tylko poczuje że sprzętem pracuje mu się dobrze i pewnie. Na pewno każdy model ma swoje różnice ale to chyba normalne. Dla mnie np. zaskoczeniem o którym wcześniej nie wiedziałem było podświetlanie na czerwono a nie czarnym kolorem pola AF.

  10. #550

    Domyślnie

    Chyba mam tą opcję ekranu info w d90 i jedyna rzecz, do której go używam, to sprawdzenie stanu baterii w gripie.
    D600
    14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
    28-75,70-210

Strona 55 z 55 PierwszyPierwszy ... 545535455

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •