Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Kabelek do Gripa do D3100

    Cześć To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość jeśli nie ten dział albo temat już się gdzieś pojawił.
    A teraz do sedna : parę miesięcy temu kupiłem do mojego D3100 Gripa firmy MeiKe, do którego dołączony był kabelek umożliwiający połączenie spustu z gripa z korpusem. Ostatnio gdy robiłem zdjęcia w nocy zgubiłem ten kabelek, przez co teraz nie może używać pionowego spustu, co jest dla mnie dość dużym utrudnieniem, bo głównie po to kupiłem gripa. Próbowałem znaleźć podobny kabelek na allegro czy w sklepach, ale nic z tego. Nie wiem czy może ja nieudolnie szukam, czy też można jest on niedostępny poza zestawem ? A jeśli jest, to gdzie go mogę znaleźć ?

  2. #2

    Domyślnie

    Nie ma tego kabla oddzielnie.

    Nie jestem pewien jaka jest dokładnie średnica wtyku do gripu, ale możliwe, że jest to 2.5mm, więc można użyć kabla od Yongnuo RF-603 - bez problemów do dostania, np. tu:
    http://fripers.pl/product_info.php/i...o-LS25-N3.html
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  3. #3

    Domyślnie

    Powinienem mieć gdzieś taki kabelek z gripaja meike do D5100 jak znajdę to mogę wysłać Tobie bo Mi nie jest potrzebny

  4. #4

    Domyślnie

    Jestem na etapie wyboru i zakupu gripa, a przez to dość mocno śledzę wszelkiego rodzaju portale aukcyjne i sklepy. Taki kabelek bez problemu dostaniesz na ebay. Cena około 4 USD.
    D7200 | S17-50 | N35 | N50 | N55-300

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •