Close

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 64
  1. #31

  2. #32

    Domyślnie

    interpretacja mocno naciągana jak na tak realistyczną fotografię przy takiej interpretacji oczekiwałbym czegoś bardziej abstrakcyjnego.
    Jestem szumofobem. S50F1.4A

  3. #33
    Gaduła Awatar cypherdid
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    bydgoszcz/gdańsk/warszawa
    Posty
    1 141

    Domyślnie

    Ale to nie chodzi o techniczne i estetyczne umiejętności. Trzeba się nauczyć sprzedawać własne prace i nazwisko. Np. Andreas Gursky - jego pracę osiągają najwyższe ceny, a wielu krytyków sztuki nie widzi w jego pracach nic odkrywczego, nowego, wyjątkowego. Fakt - koleś ma swój styl (nie jest w nim jedyny), ale przede wszystkim potrafi to świetnie sprzedać. Grunt to marketing. Często do nijakiego zdjęcia pięknie dopisze jego wartość.
    instagram.com/darkroomnightlife

  4. #34
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Dodałem wątek w kategorii Wyzwań: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=120189, ale na razie bez odzewu..

  5. #35

    Domyślnie

    Hmm.. odnośnie tego "dzieła" to jak dla mnie ideologia do tej foty jest zdecydowanie naciągana, tak jak moim zdaniem naciągana jest interpretacja wielu utworów literackich, ale ja prawdopodobnie jestem płytki Z wysoki poziom "artyzmu" jak na moją plebejską duszę.

    pzdr Kuba
    D7200 | T11-20 2.8 | S10-20 4-5.6 | N50 1.8 | F85 1.4 | CZJ180 2.8 | sb-600 | ex-650+bh02

  6. #36

    Domyślnie

    No kochani ostro sobie poczynacie,..tego typu foty mają prawo się komuś nie podobać, akurat ta do mnie też nie trafia,..ale na pewno nie ośmielił bym się nazwać ją złą. Pozdrawiam.

  7. #37

    Domyślnie

    Takich jak ta fotka była tu cała masa zupełnie ignorowana z powodu niedostatków w treści, przekazie i technice. Przedstawiony tu obrazek stanowi doskonały przykład na czym polega snobizm, zaczynając oddychać z chwilą poznania nazwiska autora. To smutne, że wystarczy głośne nazwisko aby ochy i achy posypały się kaskadowo. A chyba nie o to chodzi, każda sztuka powinna być wartością samą w sobie. To jest dopiero moc TWA.
    LED ZEPPELIN

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Takich jak ta fotka była tu cała masa zupełnie ignorowana z powodu niedostatków w treści, przekazie i technice. Przedstawiony tu obrazek stanowi doskonały przykład na czym polega snobizm, zaczynając oddychać z chwilą poznania nazwiska autora. To smutne, że wystarczy głośne nazwisko aby ochy i achy posypały się kaskadowo. A chyba nie o to chodzi, każda sztuka powinna być wartością samą w sobie. To jest dopiero moc TWA.
    Swiete slowa!
    Dobrze prawi....jadla Mu, Miodu!

  9. #39

    Domyślnie

    Czy chcesz powiedzieć w niesublimowany sposób, że ta nagrodzona praca jest do d...? Zgadzam się, jest beznadziejna, niczego moim zdaniem nie przedstawia.

  10. #40

    Domyślnie

    Takie interpretacje są na forum nazywane "dopisywaniem teorii po fakcie" czyli ktoś przepalił niebo ale pisze że symbolizuje ono niesamowitą moc słońca itd albo nie doświetlił krzaczków i piszę że w mroku coś tam bla bla bla... :P Pewnie też jestem płytki bo to zdjęcie to totalna tragedia :P

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •