Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Jaki plecak do miejskiej dżungli pomoc :)

    Witam może na początku powiem co posiadam: Body d7000+Grip, N18-105, N50, s17-50, statyw Berno+ glowica Manfrotto, lampa i drobne gadżety. A więc poszukuje od dłuższego czasu fajnego plecaka nie dużego poręcznego, który nie będzie mi odstawał od pleców na 50 cm, zgrabny, dużo podróżuje wiec chciałbym żeby bym skromny ale pojemny . Na rynku jest dużo modeli i ciężko wybrać jakis, a Bardzo nie lubię tych kolosów po nie chodzę po górach i nie potrzebuje takiego. Wiem ze dużo postów jest na ten temat i zaraz będą mnie hejtować ale każdy ma inne potrzeby i tutaj prośba do was doświadczonych o podsuniecie mi jakiś modelów, na pewno większość z was tez na początku miała ten dylemat wielkie dzięki za wszelkie podpowiedzi pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Ja sobie chwale i polecam Hatchback 22l. Zgrabny, pojemny, wygodny.
    Z6II_14-30_28_28-75_40_45_105_100-400_TC2.0_DJI

  3. #3

    Domyślnie

    Z tego co patrzyłem jak narazie najbardziej pasuje mi plecak Lowepro Flipside Sport 15L AW dużo pozytywnych opinii

  4. #4

    Domyślnie

    Posiadam Lowepro Flipside Sport 15L AW. Wg mnie genialny plecak. Gdybyś miał więcej pytań to pisz.

  5. #5

    Domyślnie

    Kiedyś Kata, dziś Manfrotto:

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2015
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    18

    Domyślnie

    Mam Manfrotto Veloce V i generalnie bardzo mi pasuje. Ważne jest (zwłaszcza w miejskiej dżungli) że dostęp do zawartości plecaka jest od strony pleców, a więc nikt nam nie będzie w nim grzebał np. w komunikacji miejskiej. Jeżeli chcemy mieć szybki dostęp do aparatu to jest na to specjalna kieszeń odpinana z góry. W środku mieści się naprawdę dużo, nawet laptop. Może nie jest z tych najmniejszych, ale bardzo wygodny.

    Pozdrawiam
    D750, N200-500 5,6E ED, N70-200 2.8 GII ED, N24-70 2.8 G ED, N14-24 2.8 G ED, N105 2.8 G ED Micro, SB-800

  7. #7

    Domyślnie

    Porównywałem Manfrotto Veloce V z Flipside Sport 15AW. Niestety w tym przypadku ten pierwszy to straszna kobyła jeśli chodzi o wielkość. Owszem, pomieści on sporo, ale autor chce włożyć do plecaka taki sprzęt, który zmieści do Flipside Sport 15AW. To jest niesamowicie poręczny plecaczek jeśli ktoś jest świadomy jego pojemności. Fajną sprawą jest również to, że można go używać jako zwykłego plecaka po wyjęciu wkładu foto.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •