Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21

    Domyślnie

    no dobrze, byla sesja, teraz pytanie czy znajda sie chetni na obrobke i porady po sesji czyli co mozna z tego jeszcze wyczarowac
    fotki sa przed obrobka, lekko wykadrowane tylko zeby ze wzgledu na trudne warunki balaganu widac nie bylo
    http://londee.info/ausrine_stud/
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  2. #22

    Domyślnie

    w sobote 23.08 bede w Bournemouth, ktos chetny na wieczor lub plener?
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 25-08-2014 o 09:00 Powód: nie tapamy.
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  3. #23

    Domyślnie

    prowadze monolog, chyba przejde na bloga bo albo ja jestem niekomunikatywny albo ludzie nie chca dzialac wspolnie, moze to i dobrze
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 25-08-2014 o 09:00 Powód: nie tapamy.
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  4. #24
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Przeczytaj ponownie moj post nr 7. Ta zabawa ma glownie sens dla Ciebie. Wiec ty jestes zainteresowany. A co to ma dac innym? Oni nie zrobia zdjec. A sesje i to zawodowe moga zobaczyc na YT.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #25

    Domyślnie

    w sumie ten post jest adresowany do poczatkujacych i chcacych kupic np speedlighty, softboxy, mozna zapytac i zobaczyc jak zachowuja sie i dzialaja w okreslonej sytuacji, jakie sa ustawienia itp. celem jest wykorzystanie mozliwosci technicznych z interaktywnoscia i wymiana doswiadczen, czy to da cos komus - zalezy od tego kogos; temat jest otwarty i rzucony jako haslo do dzialania, jak ktos ma czas i ochote do tej formy wymiany doswiadczen to moze korzystac, ja robie swoje dalej i ciesze sie z tego hobby tak czy siak dziekuje Panu Jackowi za odzew,


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  6. #26

    Domyślnie

    Jacek ma racje. Taka sesja online jest bez sensu. Chyba ze by to byla sesja kogos doswiadczonego, ale takich sesji jest troche do obejrzenia w necie, jako backstage. Sa tez czasem interaktywne kursy na aerykanskich stronach, gdzoie kilka osob uczestniczy w kursie w realu, a reszta online. Nie pamietam teraz nazwy strony i nie moge znalezc w zakladkach ;(

  7. #27

    Domyślnie

    po przespaniu tematow przyznam Wam troche racji Panowie wypijmy za bledy


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  8. #28

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •