Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57
  1. #51
    C_K
    Gość

    Domyślnie

    Pytanie do tych którym wskazuje zużycie 3 lub 4 :
    Czy widać spadek jakości ( krótszy okres działania), czy tylko liczba dla samej siebie sie zmienia a wydajność pozostaje ? Czy jak dojdzie do 5 to bez wymiany nie właczy się ?

  2. #52

    Domyślnie

    Może ktoś polecić jakiś sprawdzony zamiennik? Myślę nad Newellem. Co o nim sądzicie?

  3. #53

    Domyślnie

    Kupiłem Newella EN-EL14 3 dni temu więc jedyne co mogę na chwilę obecną napisać to tylko, że działa z D3100

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Córka_Kleofasa Zobacz posta
    Pytanie do tych którym wskazuje zużycie 3 lub 4 :
    Czy widać spadek jakości ( krótszy okres działania), czy tylko liczba dla samej siebie sie zmienia a wydajność pozostaje ? Czy jak dojdzie do 5 to bez wymiany nie właczy się ?
    U mnie 3, ale na szczęście spadku wydajności nie widać.
    D600 | N24-70 2.8G ED | N85 1.8G | N70-300 4.5-5.6G VR | SB-600

  5. #55

    Domyślnie

    Przetestował już ktoś troszkę dłużej Newella? Najprawdopodobniej na niego się zdecyduje, ale wole jeszcze utwierdzić się w przekonaniu, że to dobra decyzja

  6. #56

    Domyślnie

    Jeśli wchodzić w zamienniki to raczej w Hahnel, GP etc. a nie w szajs, który wyciąga kopyta po 15-20 cyklach ładowania.

    Hahnel EN-EL3e nawet po 3-4 latach używania dawały radę, tyle że szybciej się "samorozładowywały".

  7. #57

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Córka_Kleofasa Zobacz posta
    Pytanie do tych którym wskazuje zużycie 3 lub 4 :
    Czy widać spadek jakości ( krótszy okres działania), czy tylko liczba dla samej siebie sie zmienia a wydajność pozostaje ? Czy jak dojdzie do 5 to bez wymiany nie właczy się ?
    U mnie na jednym aku. wskazuje 3 stopień a na drugim po ostatnim naładowaniu wskoczyło 4, na tym z 4 jeszcze nie robiłem zdjęć, na tym z 3 wczoraj na weselu strzeliłem 1300 fotek. Ciekawe jak się sprawi ten z 4.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •