Close

Strona 13 z 21 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 206
  1. #121

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lazik_s Zobacz posta
    Szkoda, że nie ma możliwości sprawdzenia jaki masz firmware. Popatrz czy jakieś błedy występują z tych już opisanych.
    wczoraj odebrałem lampkę z fotojokera, nówka sztuka z najnowszej serii. wcześniej na klapie pokrowca nie było wytłoczonego napisu nissin, podobnie ma się sprawa z podstawką do lampy. numer seryjny wskazuje na nowe oprogramowanie, wszystko hula i śmiga tak jak należy, cls wyzwala ładnie, nawet przez przymknięte mocno drzwi do pokoju. generalnie jestem zadowolony z wymiany dobrej lampy na jeszcze lepszą
    że jakby coś - to nic

    rx100 blog

  2. #122

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez downandout Zobacz posta
    wczoraj odebrałem lampkę z fotojokera, nówka sztuka z najnowszej serii. wcześniej na klapie pokrowca nie było wytłoczonego napisu nissin, podobnie ma się sprawa z podstawką do lampy. numer seryjny wskazuje na nowe oprogramowanie, wszystko hula i śmiga tak jak należy, cls wyzwala ładnie, nawet przez przymknięte mocno drzwi do pokoju. generalnie jestem zadowolony z wymiany dobrej lampy na jeszcze lepszą
    Sprawdziłbyś czy dodali AutoFP zdalnie?
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  3. #123

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez downandout Zobacz posta
    wczoraj odebrałem lampkę z fotojokera, nówka sztuka z najnowszej serii. wcześniej na klapie pokrowca nie było wytłoczonego napisu nissin, podobnie ma się sprawa z podstawką do lampy. numer seryjny wskazuje na nowe oprogramowanie, wszystko hula i śmiga tak jak należy, cls wyzwala ładnie, nawet przez przymknięte mocno drzwi do pokoju. generalnie jestem zadowolony z wymiany dobrej lampy na jeszcze lepszą
    Jaki jest twój numer lampy? Mój to: 9B1454170 i wychodzi, że z nowym firmware. Ciekaw jestem co zostało poprawione i czy ewentualnie czymś się różnią między twoją wersją.

  4. #124

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adolfik9501 Zobacz posta
    Sprawdziłbyś czy dodali AutoFP zdalnie?
    Jeżeli firmware takie jak u mnie (obie lampy z nowym oprogramowaniem powinny być) to AutoFP nie działa w trybie CLS. Działa bezproblemowo w trybie A i TTL lampy (czyli sanki), ale nie w Wireless Remote o który ci chodzi. Opcja ta zatem nie została dodana.

  5. #125

    Domyślnie

    Może ożywię nieco temat, ale ostatnio miałem podobny problem z Metzem, który nie chciał pracować w CLS z FP. Okazało się, że jak go zapiąłem na innej stopce lub trzymałem w powietrzu ręką to FP działał ... winą była stopka, która coś źle zwierała w stykach. Może ten Nissin ma podobnie?

  6. #126

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gorzasty Zobacz posta
    Może ożywię nieco temat, ale ostatnio miałem podobny problem z Metzem, który nie chciał pracować w CLS z FP. Okazało się, że jak go zapiąłem na innej stopce lub trzymałem w powietrzu ręką to FP działał ... winą była stopka, która coś źle zwierała w stykach. Może ten Nissin ma podobnie?
    Niestety nie. Nissin di866 w Remote nie obsługuje AutoFP.

  7. #127

    Domyślnie

    No to w takim razie dla mnie to dosyć poważna wada...

  8. #128

    Domyślnie

    Mam pytanie, dla posiadaczy lampy. Otóż moja lampka gdy jest zalaczona, wydaje stale, wewnatrz taki dzwiek, jakby syczenie, przypominajace leciutkie zwarcia styków, czy cos w tym rodzaju, nie wiem jak to obrazowo nazwac. Czy wasze rowniez wydaja takie dzwieki? Czy moja nawala i pozostaje serwis?
    D90/grip|D50|T17-50/2.8|N35/1.8|N50/1.8|18-55VR|SB-900|Nissin Di866|

  9. #129

    Domyślnie

    chodzi Ci o takie świerszczenie? jak tak to w mojej też to jest
    Nikon FX

  10. #130

    Domyślnie

    tak, takie bardzo cichutkie dźwięki wydaje i moja.

Strona 13 z 21 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •