Close

Strona 77 z 96 PierwszyPierwszy ... 2767757677787987 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 761 do 770 z 958
  1. #761

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukpep Zobacz posta
    faktycznie.
    Od dobrych 2 miesiecy prosze sie o obsluge rawow z d5300, instaluje kolejne wersje demo zeby sprawdzic czy obsluga zostala dodana a teraz nawet na demo nie moge sprawdzic nic...
    Dziwna polityka - jako kolega po fachu chcialem wesprzec Pana kupujac pelna wersje programu ale w takiej sytuacji sobie podaruje nie majac nawet mozliwosci sprawdzenia obslugi mojego sprzetu.
    Biblioteka DCRaw użyta w Machinery nie jest mojego autorstwa i nie mam wpływu na jej działanie. Jak tylko pojawi się aktualizacja eliminująca problemy z d5300 to natychmiast będzie dołączona do programu.

  2. #762

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MareckiMarek Zobacz posta
    Biblioteka DCRaw użyta w Machinery nie jest mojego autorstwa i nie mam wpływu na jej działanie. Jak tylko pojawi się aktualizacja eliminująca problemy z d5300 to natychmiast będzie dołączona do programu.
    Nie chodzi juz nawet o kwestie d5300 tylko koniec wersji demo. W tym momencie zostalem pozbawiony mozliwosci sprawdzenia dzialania programu na swoich (lub jakichkolwiek) fotografiach i nie mam jak podjac decyzji o zakupie.
    D7100 /// n18-105 f/3.5-5.6 AF-S /// n50 f/1.8 /// s10-20 f/4-5.6
    http://www.flickr.com/photos/lukpep/

  3. #763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukpep Zobacz posta
    Nie chodzi juz nawet o kwestie d5300 tylko koniec wersji demo. W tym momencie zostalem pozbawiony mozliwosci sprawdzenia dzialania programu na swoich (lub jakichkolwiek) fotografiach i nie mam jak podjac decyzji o zakupie.
    Wersja demo działała 45 dni i nawet jeśli w tym czasie nie mogłeś wczytywać plików z d5300 to pozostały jeszcze pliki TIFF oraz JPG.

  4. #764

    Domyślnie

    Dostępna wersja 2.9.37

    * Poprawione odwzorowanie koloru filtra Mikrokontrast.

    Poprawka zwiększa nasycenie koloru wraz ze zwiększaniem wartości parametru 'Cienie'.

  5. #765

    Domyślnie

    Dostępna wersja 2.9.40

    Edytor:
    * Zmiany interfejsu użytkownika.

    Funkcje z Menu "Obraz" są teraz dostępne w nowym Panelu w zakładce "HDR".


    Explorer:
    * Nowa opcja w oknie "Projekt".

    W oknie projekt dostępna jest nowa opcja zmiany litery dysku dla wybranych plików. Opcja przydaje się gdy projekt został stworzony z plików znajdujących się np. na karcie pamięci, która po ponownym włożeniu jest dostępna w systemie pod inną literą.


  6. #766

    Domyślnie

    Co będzie w wersji 3?

  7. #767

    Domyślnie

    Jakiś czas temu uporządkowałem architekturę programu, tak aby można było wprowadzić system masek. Wersja 3 to właściwy moment żeby pojawiły się w programie. Z pewnością to nie będzie jedyna zmiana, bo użytkownicy co chwilę podsyłają mi pomysły i propozycje.

  8. #768

    Domyślnie

    Pytania laika, na które były już być może odpowiedzi...

    1. Mam pełną wersję programu - nie mogę uruchomić Machinery Explorer. Wyświetla mi "brak połączenia". Co robię nie tak?
    2. Dlaczego kolory złożonego w Machinery hdra są znacznie bardziej nasycone niż we wszystkich innych aplikacjach, którymi otwieram zapisane zdjęcie?
    3. Dlaczego nie mogę włączyć "konwertuj do sRGB" przy zapisie hdra złożonego z kilku zdjęć?
    4. Zapisane w Machinery zdjęcie nie ma żadnego profilu koloru, gdy otwieram je w PS.

    Będę wdzięczny za pomoc.
    Ostatnio edytowane przez Fenrir ; 01-09-2014 o 13:07

  9. #769

    Domyślnie

    A ja mam prośbę do Autora. Czy program mógłby czytelnie informować PRZED aktualizacją, że rok od zakupu już upłynął i aktualizacja zainstaluje tak naprawdę wersję demo? Z reguły instaluję każdą aktualizację i już drugi raz się "naciąłem" na to, że po nowej aktualizacji dostałem przy ponownym uruchomieniu "na twarz" komunikat, że nowa wersja już jest trialem, bo minęła ważność licencji. Wolałbym dostać przy instalacji (albo lepiej - przed nią) czytelny komunikat w rodzaju: "Twoja licencja nie obejmuje nowej wersji, na pewno chcesz instalować wersję demo?". Rozumiem, że mogę przed każdą instalacją aktualizacji gmerać w mailach i sprawdzać, kiedy zakupiłem licencję, ale chyba dałoby się zrobić takie sprawdzenie w samym programie?

  10. #770

    Domyślnie

    Tak właśnie jest. Program PRZED AKTUALIZACJĄ informuje o tym czy jest ona bezpłatna.

    Problem wynika zapewne z tego, że nie używasz systemu aktualizacji z poziomu Machinery ale ściągasz instalator ze strony.
    Ostatnio edytowane przez MareckiMarek ; 01-09-2014 o 14:08

Strona 77 z 96 PierwszyPierwszy ... 2767757677787987 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •