Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2014
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez donkiszot Zobacz posta
    Ahh teraz widzę Myślałem, że to jakaś reklama wpadła . Sorry donkiszot, trafiłeś w sedno . Dziękuję.

  2. #12

    Domyślnie

    To jest zwykła animacja na planach, slangowo mówi się o tym 'na wieloplanie'. Zasada jest taka sama w przypadku szybkiego jak i wolnego ruchu i opiera się na prostych zasadach animacji: oddzielnym, ale zsynchronizowanym ruchu wszystkich planów, aby stworzyć wrażenie ruchu w rzeczywistości. Jest to tym prostsze, że ludzie wydają się nie widzieć różnicy pomiędzy zasadniczo różnymi sprawami jak szwenk i jazda kamery na wózku, więc animator ma uproszczone zadanie.

    Można powiedzieć żartobliwie, że najprędzej po tym się odróżnia niskobudżetowe od wysokobudżetowych programów edukacyjnych, historycznych, itp. W tych niskobudżetowych jak prezentuje się np. stare zdjęcia dokumentalne, to animacja polega na zwykłym przemieszczaniu całej klatki po ekranie, co jest tanie, proste i potrafi to każdy kto umie ruszać myszką; jak produkcja jest wysokobudżetowa, to robi się delikatne jazdy planami, co nei przynosi żadnego efektu poznawczego, ale stwarza świetne wrażenie.

    Zarabiałem m.in. w ten sposób na chleb, to były piękne czasy...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #13

    Domyślnie

    Nie jestem pewny, ale koledze chyba o to chodzi https://www.youtube.com/watch?v=Dcyl...cMWtV5vbNpeH_A

    od 4:50 widać efekt

  4. #14

    Domyślnie

    A ja obstawiam efekt 2,5D z Aftereffecta i pod takim hasłem trzeba szukać tutków.
    https://www.youtube.com/watch?v=ZVrYyX3bHI8
    Wypijmy za blendy...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •