Close

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 80
  1. #21
    Blasius.G
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skuba Zobacz posta
    Mojemu bratu ukradli telefon w styczniu , sprawa została zgłoszona na policje. Telefon został odzyskany w sierpniu, właśnie poprzez namierzenie, wiec da się.
    Inna sprawa, że telefon był kupowany za gotówkę, były wszystkie rachunki, i wartość telefonu była większa niż 250zł.
    Gdy kupujesz telefon za zlotowke jego wartosc przewaznie jest wieksza niz 200zl. Co innego wartosc, a co innego cena.

  2. #22

    Domyślnie

    Ke? Jakim cudem wyłączony telefon może być zalogowany do sieci?
    Nie napisałem że wyłączony tel loguje się do sieci tylko że można go namierzyć - a to jest różnica
    I mała poprawka mojej wypowiedzi: Do momentu gdy bateria tel nie zostanie wyjęta tel jest do namierzenia nawet jeśli jest wyłączony

  3. #23

    Domyślnie

    Był już podobny wątek. Jak można namierzyć telefon, jeśli nie jest on zalogowany do sieci? Niezalogowany telefon dla sieci nie istnieje.

  4. #24

    Domyślnie

    Z tym namierzaniem to nie takie proste. Podobnie jak z monitoringiem. Wiecie że aby otrzymać zapis monitoringu trzeba mieć w większości banków żądanie wydania rzeczy podpisane przez prokuratora? Pewnie nie. A taki obieg kwitów to zawsze jest czas. Podobnie jak prosty wyciąg z konta czy też historia płatności kartą - żaden bank nie wyda tego bez zwolnienia z tajemnicy bankowej podpisanego przez prokuraturę, a żeby było weselej to takie kwity aprobuje centrala banku zwykle gdzieś daleko i już czas ucieka.. Natomiast właścicielowi konta czy karty taka informacja jest udzielana od ręki. Wolny wybór w kwestii współpracy.
    W Policji są ludzie którzy współpracują przy namierzaniu telefonów, ale po pierwsze jest to kilka osób na województwo, po drugie niestety są zawaleni pracą po uszy.

  5. #25

    Domyślnie

    Polece iPhone i usługe mobileme. Można samemu namierzyć tel i zablokować i wykasować dane z tel.

  6. #26

    Domyślnie

    Polece iPhone i usługe mobileme. Można samemu namierzyć tel i zablokować i wykasować dane z tel.
    Jak zwykle ludzie muszą radzić sobie sami. Często słyszałem jak policjanci podchodzili do ludzi i prosili o pokazanie telefonu. Nie rozumiem po co to robią.. Ludzi masa, skradziony może być wszędzie, a oni podchodzą do losowo wybranych ludzi. Czy to nie jest marnotrawienie czasu? I czy takie coś w ogóle jest zgodne z czymkolwiek?

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MrQba Zobacz posta
    Polece iPhone i usługe mobileme. Można samemu namierzyć tel i zablokować i wykasować dane z tel.
    I to nawet przy zmianie karty sim - wystarczy, że ktoś włączy iphona i odpali się iTunes

  8. #28

    Domyślnie

    Ja mam w iPhone ustawiony kod blokady który po 10 błędnych próbach kasuje dane zawsze coś.
    FX
    Drupta Druoflex1 f6,3 75mm l Zeiss Ikon Ercona Novonar Anastigmat f4,5/ 110mm

    tu są moje zdjęcia

  9. #29

    Domyślnie

    hmmm
    kiedyś była taka stronka na necie że się wpisywało numer kom. jakiejś osoby i pokazywało gdzie jest. U mnie w klasie mieli z tego straszną radochę.
    osobiście nie sprawdzałem, ale popytam kolegów czy pamiętają adres
    D200, T12-24/4, N35,50,85/1.8, N60/2.8D, SY85/1.4, S70-210/2.8, TC16A, SB-800
    Soligor 28/2.8, MIR 35/2, Helios 50/2, Jupiter 135/3.5

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MrQba Zobacz posta
    Polece iPhone i usługe mobileme. Można samemu namierzyć tel i zablokować i wykasować dane z tel.

    Ja mam w swojej komórce możliwość identyfikacji miejsca, w którym się znajduje (nie GPS). Na ekranie wyświetla mi się mapa i miga punkt: gdzie jestem. Tak więc nie tylko operator jest tu 'Bogiem'.

    P.S.
    A zmiana IMEI jest możliwa nadal (jak ktoś wie jak to zrobić).
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •