Close

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 69
  1. #51

    Domyślnie

    trzymać tak dalej Koleżanki i Koledzy !
    czekamy na reszte
    48ProjectBlog[/CENTER]

  2. #52

    Domyślnie

    Hmmm... ;o dziś spędziłem ponad 4 godziny na przygotowywaniu szczegółów do reprodukcji i samym wykonywaniu zdjęcia ;ooo

    Mam pytanie, czy dodanie w ps tytulu płyty (analogicznie do oryginału) na samym już zdjęciu (w moim przypadku, zdecydowanie brakuje tego) to naruszenie regulaminu? Czy lepiej wstrzymać się z tym krokiem?

    Albo inaczej, jeśli oryginał posiada "dodatki" które widać, że są zrobione programowo (a nie ma możliwości realnego ich wykonania) to czy mogę tak samo postąpić w mojej reprodukcji?
    Przykładowo: Metallica - St Anger ( link google ) - jest zaciśnięta pięść, jest sznur a nie da się pokazać emocji tła
    Ostatnio edytowane przez R.i.P. ; 19-03-2010 o 17:03

  3. #53

    Domyślnie

    R.I.P
    ja dodałem wręcz taki sam tytuł na mojej wersji jak z oryginału ,
    to już przecież nie jest kwestia zdjęcia więc żeby wyglądało jak okłada - u mnie znaleźć się musiało i żadnego ALE od Wojtka nie słyszałem
    48ProjectBlog[/CENTER]

  4. #54

    Domyślnie

    Sorry chłopaki za brak odzewu ale ostatnio jestem w permanentej podróży i czasem brak czasu i dostępu do netu daje się we znaki

    Więc jeśli chodzi o te wątpliwości to ja nie mam żadnego problemu z tym jeśli tytuł czy inne graficzne dodatki znajdą się na pracy tak długo jak są to tylko dodatki a nie główna treść.

  5. #55

    Domyślnie

    Ode mnie również poszło ;]

  6. #56

    Domyślnie

    R.i.P. myślałem o tej samej okładce
    Wysłane, jestem z siebie dumny xP

  7. #57

    Domyślnie

    no to czekamy do północy
    48ProjectBlog[/CENTER]

  8. #58

    Domyślnie

    ja mam tylko nadzieję że tym razem nie minąłem się z tematem bo zapasowego pstryka mam mizernego

  9. #59

    Domyślnie

    Szkoda, że pomimo wydłużonego terminu tylko połowa wysłała prace...

  10. #60

    Domyślnie

    Ja myślę, że będzie więcej niż 5 prac (czyli więcej niż połowa). No nic... czekamy na ogłoszenie pojedynku.

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •