Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    to chyba najświeższy wordpressowy temat. Zagwozdka jest następująca. Otwieram dwa okna - w jednym panel w którym dokonuje zmian, w drugim strona. Sprawa jasna. Tyle że owych zmian nie widać. próbuje dopracowac mega menu. Powyłaczane mam absolutnie wszystkie wtyczki poza jedną do menu właśnie. Po odświeżaniu zero zmian. Cache przeglądarki - czyszczę i nic. Ostatnio zrobiłem tak że mam hosting i domene w dwóch róznych firmach - może być ze coś u nich jest nie do końca ustawione co mi nie odświeża strony ? Podejrzewam, że nie bo w robocie na chrome mi działa normalnie. W domu na safari już niekoniecznie.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    tPodejrzewam, że nie bo w robocie na chrome mi działa normalnie. W domu na safari już niekoniecznie.
    A w domu na chrome?

  3. #13

    Domyślnie

    to samo - problem pozostaje na chrome i safari Juz sam nie wiem co o tym myślec. Może poczekam jeszcze z dzień lub dwa aż się te DNSy pozmieniane ułożą.

  4. #14

    Domyślnie

    Kiedy odświeżałeś te dnsy?

    Możesz zmienić w /etc/host wymuszenie na konkretne ip (googlaj)
    Ew w narzędziach deweloperskich chrome/firefox zobacz z jakimi IP się łączy.

  5. #15

    Domyślnie

    IP było popierdzielone. Zmieniłem. Czas propogacji 48h. choć z drugiej strony skoro były popierdzielone to czemu w robocie działało. Jakiś wyższy kosmos dla mnie, będe testował różne konfiguracje przez najbliższe dni chyba ...

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    IP było popierdzielone. Zmieniłem. Czas propogacji 48h. choć z drugiej strony skoro były popierdzielone to czemu w robocie działało.
    Bo łączyłeś się już tam z dnsami, które się odświeżyły.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Ulubione galerie, inspiracje
    By edugrafia in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-03-2014, 21:28
  2. Webowe galerie
    By SiD in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-03-2005, 00:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •