Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Polecam ściągnięcie kursu gratis tutaj: http://manageplus.pl/darmowy-kurs-gr...oshop-pobierz/

  2. #22

    Domyślnie

    Widzę, że ktoś wyżej wspomniał eduweby. Też robiłem u nich kurs z photoshopa i to nie to samo co tutoriale na yt. Jak się człowiek podszkoli z tego programu, to potem może sobie dorabiać na robieniu grafik czy projektowaniu ulotek itp.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harnas88 Zobacz posta
    Widzę, że ktoś wyżej wspomniał eduweby. Też robiłem u nich kurs z photoshopa i to nie to samo co tutoriale na yt. Jak się człowiek podszkoli z tego programu, to potem może sobie dorabiać na robieniu grafik czy projektowaniu ulotek itp.
    A jak się nie podszkoli, to zawsze może dorabiać na sponsorowanych wpisach na forach...
    FF (Fuji + Fuji)

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    A jak się nie podszkoli, to zawsze może dorabiać na sponsorowanych wpisach na forach...
    Nie trafiłeś kolego. Ale rozumiem Twoje podejrzenia. Kursy mają na wysokim poziomie, także moim zdaniem jest to najlepsza alternatywa obecnie na rynku (jeśli chodzi o przystępne ceny). Tutoriali różnych próbowałem na yt, te darmowe nie dość że powtarzają ten sam materiał to jednak na poziom wyrzej nie wchodzą.
    Ale dzięki za odpowiedź!

  5. #25

    Domyślnie

    Ja też polecam eduweba bo to na prawdę dobre kursy za normalną cenę. Wszystko w formie filmików podzielonych na poszczególne tematy, sam prowadzący (Grzegorz) też spoko facet . Robiłem tam duuużo kursów od PS po HTML5 i CSS3, wszystko bezproblemowo działa i w każdej chwili jest dostęp do filmików po zalogowaniu.
    Akurat mają miesiąc fotografii i zniżkę na kursy foto i uwaga uwaga! Darmowe warsztaty ( jeśli ktoś by miał taką zajawkę
    Inna perspektywa fotografii i filmu| skynetic
    Nowe studio fotograficzne w Łodzi| piorunstudio.pl

  6. #26

    Domyślnie

    Słuchaj, a nie czy lepiej będzie prosto czytac księgi o photoshopie?Naprzykład, "Modern Photoshop Color Workflow: The Quartertone Quandary, the PPW, and Other Ideas for Speedy Image Enhancement" Dana Margulisa

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •