Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
  1. #31
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2012
    Miasto
    Kostrzyn nad Odrą
    Posty
    44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Dobrze myslisz, tylko jaki to ma związek z mocą ? Tak się składa, że to kradnie światło, więc moc pozornie spadnie, a nie wzrośnie.
    Oczywiście, zgadza się. Nie popieram stwierdzenia 'wzrostu mocy'.
    BTW, czekam na dostępność DM2 400Ws w jednym z polskich sklepów internetowych. Jak tylko będzie na stanie - zamówię ją. Czy na początki 2013 ceny mogą być niższe?
    D3200 | N50 1.8 G

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Dobrze myslisz, tylko jaki to ma związek z mocą ? Tak się składa, że to kradnie światło, więc moc pozornie spadnie, a nie wzrośnie.
    Sformułowanie było trochę niefortunne mea culpa. Chodzi o to, że nie rozłazi się na boki, "cała moc" idzie tam gdzie powinna, zmniejsza się ilość odbić od rupieci dookoła.

    Co do szybkości ładowania, wydaje mi się, że to kwestia komfortu pracy i użyteczności. Może w przypadku produktów niema to aż takiego znaczenia, ale trudno kwestionować fakt, że szybkość ładowania jest zaletą. Szybsza lampka znajdzie zastosowanie w większe ilości sytuacji niż wolniejsza (albo zapewni większy komfort pracy).
    D7000 + 18-105VR + 50mm f/1.8D + 85mm f/1.8D + Jinbei HD600 + Kilka lamp Yongnuo

  3. #33

    Domyślnie

    a co myślicie o takim czymś?
    http://www.multifoto.pl/szczegolyPro...em=6042&kat=45

    mam zamiar fotografować przedmioty wielkości ok. 20

  4. #34

    Domyślnie

    @poplonn Osobiście nie przepadam za wszelkiej maści namiotami bezcieniowymi, a tym bardziej zestawami do fotografii ... szkoda kasy moim zdaniem, ale to tylko moje zdanie.

    Jeśli chodzi o Twój zestaw to za te pieniędze hmm ... kupisz dwa kozły budowlane, plus kawałek płyty karton-gips (50 zł) i kilka brystoli papieru w dowolnych kolorach (50 zł), do tego proponowałbym dwa statywy, dwie oprawki na żarówki (np. na 4 szt.) i dwa nieduże softy do tego (40x40) np. takie cudo z all http://allegro.pl/softbox-40x40cm-na...165477951.html ... wliczając dobre żarówki, pewnie trochę przekroczysz cenę zestawu, ale jakość i potencjalne efekty będą nieporównywalne ...

    Pozdrawiam
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

  5. #35

    Domyślnie

    Witam, podepnę się pod temat chodzi mi o wyposażenie w klasie średniej i wyższej do fotografii bezcieniowej.
    Proszę o propozycje co kupić - oświetlenie stałe czy błyskowe, modyfikatory światła oraz jakiś stół czy namiot, statywy.
    I jeszcze proszę o podpowiedź jaki obiektyw do D750 -
    pod fotografię produktową.
    Z góry dziękuję za podpowiedź.
    Ostatnio edytowane przez tarjer ; 20-04-2015 o 20:45
    D750

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •