Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Targi FOTO

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wojteksw Zobacz posta
    kashpir, mam pytanie, kupując na stoisku Reportera dostałeś paragon? Ja tam kupiłem pasek Neo C, który okazał się bublem, teraz mam kłopot co dalej robić. Połaszczyłem się na cenę promocyjną na targach, w rzeczywistości tak nie jest, po sprawdzeniu w sieci. Reasumując mam pasek bubel i żadnego dowodu zakupu.
    Przy zakupie na targach zostajesz wpisany do książki - towar, imię, nazwisko i mail. Towar reklamujesz mailowo, z adresu który podałeś przy zakupie. Dlatego ważne jest, żeby podać prawdziwego maila

  2. #22

    Domyślnie

    Syn będąc razem ze mną wpisywał dane do książki, mam nadzieją, że to wszystko jest. Napisałem do firmy maila, zobaczę co napiszą, osobiście nie czuję się dobrze jak nie mogę udowodnić, że towar kupiłem, a nie znalazłem na ulicy delikatnie mówiąc.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  3. #23

    Domyślnie

    Na targi chodzę od 10lat i dla mnie skończyły się z "uruchomieniem nowej hali", chodzę z przyzwyczajenia
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  4. #24

    Domyślnie

    Byłem w czwartek, lipa konkretna. A warsztaty... Najbardziej rozwalił mnie gość, który mówił o C1, przechwałki, że jest najlepszy w Polsce, a nawet nie potrafił zadbać o przewód do projektora. Przez 15 minut swojego wystąpienia mówił, że C1 jest najlepszym programem do pracy na kablu podczas sesji. Jak ktoś wcześniej napisał - ŻENADA.

  5. #25

    Domyślnie

    Tutaj mała fotorelacja z targów. Byłem po raz pierwszy aż takich złych opinii nie mam było ciekawie i interesująco choć na niektórych stoiskach miałem odczucia aby wziąć produkt na chama u niektórych było widać że są z przymusu do gadania a najlepiej jak byś nie pytał tylko od razu płać i następny. Może się jeszcze wybiorę na kolejne zależy to od tematów wykładów bo te nawet ciekawe były choć na wielu chciałem to i tak czas szybko minął u wyciskaczy.
    Df|D300|MB-D10|SY14 2.8AE|N20-35 2.8D|N28 1.8G|N50 1.8G SE|N50 1.8D|N85 1.4D|N24-70 2.8G|N18-200VR|SB-900|
    FM2|Smiena 8M|Polaroid 600|Fujifilm Instax Wide 300...

  6. #26

    Domyślnie

    jezeli was to pocieszy to nie tylko na polskich targach jest coraz gorzej,ja od 9 lat odwiedzam targi w uk i z roku na rok coraz gorzej,coraz mniej sprzetu,coraz gorsze seminaria,co roku powtarzam sobie dosc ale z przyzwyczajenia tam jezdze,ale w tym roku nie znalazlem juz nawet jednego powodu by tam pojechac,zycie,

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •