Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39
  1. #31

    Domyślnie

    W Singapurze znajduje się podobno jedno z najlepszych zoo na świecie...
    postanowiliśmy sprawdzić to na własną rękę... Spodobało się?

    Zoo w Singapurze – najlepsze zoo na świecie


  2. #32

  3. #33

    Domyślnie

    Geylang, czyli słynna dzielnica czerwonych lampionów w Singapurze
    czy można tu bezpiecznie wybrać nocleg z małym dzieckiem?

    Geylang dzielnica czerwonych lampionów w Singapurze


  4. #34

  5. #35

    Domyślnie

    Czy to już koniec relacji? Pytam bo myślę o Borneo oraz wchodnim wybrzeżu i jestem ciekawy czy tam też zawitaliście.

  6. #36

    Domyślnie

    Doczytałem na blogu (tzn na mapce, którą zapodałeś) i sam sobie odpowiedziałem

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Doczytałem na blogu (tzn na mapce, którą zapodałeś) i sam sobie odpowiedziałem
    tak niestety to był koniec...
    Borneo tym razem odpuściliśmy z dwóch względów:
    1. nie da się wszystkiego zobaczyć w trzy tygodnie - więc Bornego będzie następnym razem
    2. to był pierwszy wyjazd z naszym maluchem do Azji (Nadia miała 12 miesięcy) więc wybraliśmy kraj stosunkowo bezpieczny, bez malarii

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez keda Zobacz posta
    Geylang, czyli słynna dzielnica czerwonych lampionów w Singapurze
    czy można tu bezpiecznie wybrać nocleg z małym dzieckiem?
    "Czerwone Dzielnice" w Singapurze już od kilku lat są cieniem samych siebie.
    Ale odkąd pamiętam, choć przez niektórych były uważane za "siedlisko zła", nie były niebezpieczne. Za to pełne lokalnego kolorytu.
    I zawsze pełne bardzo dobrego jedzenia.
    Od kilku miesięcy policja przeprowadza naloty, aresztując pracujące dziewczyny, handlarzy "Dumą Faraona" i "Króla Czarnych Mrówek" (czyli polepszaczy męskiego samopoczucia), no i tych co sprzedają papierosy z przemytu.

    Stare "dzielnice" zostały praktycznie zlikwidowane. Zrewitalizowano tą w China Town, i teraz w byłych przybytkach ziemskich rozkoszy można się co najwyżej napić wina. W Little India została mała uliczka (niedaleko Mustafa Center). Szczególnie w weekendy, na Clark Quay można napotkać dziewczęta zachęcające do, powiedzmy, gry w Mahjonga.
    Zostało też kilka klubów masażu dla wtajemniczonych. Ale to już całkiem inna liga, i inna klientela.

    Wracając do Geylang - legenda to jedno. A rzeczywistość - dobre tanie hotele, rewelacyjne jedzenie, dobra komunikacja z resztą miasta.
    I odrobina pikanterii.

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ycp Zobacz posta
    Wracając do Geylang - legenda to jedno. A rzeczywistość - dobre tanie hotele, rewelacyjne jedzenie, dobra komunikacja z resztą miasta.
    I odrobina pikanterii.
    kapitalne podsumowanie dzięki

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •