Close

Strona 297 z 348 PierwszyPierwszy ... 197247287295296297298299307347 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 961 do 2 970 z 3471

Wątek: Nikon D4

  1. #2961

    Domyślnie

    Widzę ze jak zwykle brak zrozumienia. Dla jednych cos może byc istotne, dla drugich tylko gadżet. Inni zaś mówią, ze nieistotne bo... nie maja. Dlatego nie ma sensu na sile przekonywać do swojej racji. Dla mnie podświetlanie nieistotne jest, ale wierze, ze komuś może się przydawać. Zaś argument z lampka na biurku jest wg. mnie nie do konca trafiony. Po prostu w przypadku laptopa jest tak, ze często nie leży u mnie na biurku a na kolanach. Z racji nieposiadania podświetlenia klawiatury musiałem zakupić malutka lampkę na usb. Niestety nie jest to zbyt ergonomiczne. Dlatego uważam podświetlanie klawiatury za duza zaletę.

  2. #2962

    Domyślnie

    Ja klawiaturę podświetlaną w moim dell-u bardzo cenię. Pomimo tego że piszę praktycznie bez spoglądania na klawiaturę, to już początkowe ułożenie rąk na klawiaturze, czy szukanie konkretnego klawisza w ciemności nie jest bez podświetlania (czarnej) klawiatury łatwe - a przecież praca na kompie to nie tylko pisanie tekstu. Lampki nie włączę, bo notka najczęściej nie używam przy biurku, ale w miejscach odbiegających od norm przyjętych dla stanowiska komputerowego.
    Myślę że przy astro foto, albo przy jakichkolwiek sesjach które zaczynam grubo przed wschodem słońca, doceniłbym także podświetlanie klawiszy w body, pomimo że wiem gdzie co jest w body które używam.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  3. #2963

    Domyślnie

    I tak jest w 90% przypadków. Zamiast zamknąć ten wątek, pieprzycie o podswietlanej klawiaturze w dziale Dx. Przeniescie albo wykasujcie ten OT i nie bedzie burdelu.

  4. #2964

    Domyślnie

    A gdzie ma się toczyć dyskusja o podświetlaniu przycisków d4? W dziale o lampach błyskowych?
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  5. #2965

    Domyślnie

    D4 -> klawisze -> laptop -> lampa -> oswietlenie -> lampy blyskowe -> pasuje?

    ps. Robicie straszne OT. Juz kilka razy pisalem o takiej funkcjonalnosci z forum.pclab.pl: kazdy jak chce to ocenia inna wypowiedz +-. Kazdy tez w swoim panelu ustawia prog widocznosci wypowiedzi. I teraz ja wchodze na forum i nie czytam takich bzdetow, lub ktos nie czyta moich, bo ustawil sobie prog na -10, czyli jesli 10 innych osob dalo minusa, to dla niego wypowiedz jest zwinieta. KAPITALNE rozwiazanie. Niesamowicie oczyszcza forum ze smieci.

  6. #2966

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    D4 -> klawisze -> laptop -> lampa -> oswietlenie -> lampy blyskowe -> pasuje?

    ps. Robicie straszne OT. Juz kilka razy pisalem o takiej funkcjonalnosci z forum.pclab.pl: kazdy jak chce to ocenia inna wypowiedz +-. Kazdy tez w swoim panelu ustawia prog widocznosci wypowiedzi. I teraz ja wchodze na forum i nie czytam takich bzdetow, lub ktos nie czyta moich, bo ustawil sobie prog na -10, czyli jesli 10 innych osob dalo minusa, to dla niego wypowiedz jest zwinieta. KAPITALNE rozwiazanie. Niesamowicie oczyszcza forum ze smieci.
    Szczerze? Mniej czasu zajmuje mi po prostu przelatywanie oczami tego, co jest nieciekawe, niż chrzanienie się z jakimiś plusami, minusami, klikaniem w nie i zastanawianiem się, jaki próg ustawić. Przerost formy nad treścią.
    Inna sprawa, że offtop to sam zacząłeś, właściwie. My tu o podświetlaniu guzików w D4 w kontekście laptopów itd., a Ty o jakichś forach innych...
    Rules are foolish, arbitrary, mindless things that raise you quickly to a level of acceptable mediocrity, then prevent you from progressing further.
    Michał poleca: D750 / Z5 / 24-70

  7. #2967

    Domyślnie

    Dzisiaj siedzac na ptakach w namiocie, kiedy bylo ciemno jak w d...., wlaczylem podswietlenie, aby znalezc przycisk do LV. Zostalo w baterii tylko 1% naladowania, wiec aby szybko rozladowac baterie musialem wlaczyc funkcje LV.
    To bylo pierwsze moje nie testowe wlaczenie podswietlenia i musze przyznac, ze przydalo sie. Szybko i sprawnie wykonana usluga.
    Wczesniej to byla tylko ciekawska zabawa.
    Witam Irek
    D5 500/4VR TC 1.4 1.7 2.0

  8. #2968

    Domyślnie

    Poczytałem sobie trochę o D4 / D4s i mam taką wątpliwość. Oczywiście rozumiem rozwój sprzętu reporterskiego w stronę miliona ISO, tylko czy tym razem nie odbyło się to trochę kosztem niższych ? Oba tematyczne wątki na forum, optyczni i inni np. test podlinkowany przeze mnie w stosownym dziale sugeruje, że D4s pokaże pazurek od powiedzmy 6400 a co do 3200 ? Czy szeroko pojęty obrazek ze szczególnym uwzględnieniem kolorystyki nie będzie lepszy czasami w poprzedniej wersji bez s ? Proszę o ewentualne sugestie najchętniej użytkowników obu puszek. Nie jest łatwo znaleźć obiektywne oceny tych sprzętów z oczywistych względów a bardzo mnie to interesuje.
    NIKON ENTRY LEVEL D 810 + N 24-70 II VR

  9. #2969

    Domyślnie

    Mam pytanie.
    Jak przerzucić zdjęcia z jednej karty na drugą?
    Mam np 800 zdjęć na jednej karcie i chciałbym kilka z nich zachować na drugiej i wtedy skasować niepotrzebne zdjęcia na pierwszej karcie.
    Witam Irek
    D5 500/4VR TC 1.4 1.7 2.0

  10. #2970

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Irma Zobacz posta
    Mam pytanie.
    Jak przerzucić zdjęcia z jednej karty na drugą?
    Prosz...
    http://bfy.tw/42or

Strona 297 z 348 PierwszyPierwszy ... 197247287295296297298299307347 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •