Close

Strona 122 z 185 PierwszyPierwszy ... 2272112120121122123124132172 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 211 do 1 220 z 1842
  1. #1211

    Domyślnie

    Ludzie, ale macie problemy Nie rozumiecie, że jeśli ktoś kupuje aparat, który dla jego potrzeb jest nietrafiony to zawsze będzie narzekał chociaż dla kogoś innego ten sam sprzęt będzie spełnieniem marzeń.

  2. #1212

    Domyślnie

    Jasne, lecz prawda jest taka ile ludzi tyle potrzeb.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  3. #1213

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FX1900 Zobacz posta
    Ludzie, ale macie problemy Nie rozumiecie, że jeśli ktoś kupuje aparat, który dla jego potrzeb jest nietrafiony to zawsze będzie narzekał chociaż dla kogoś innego ten sam sprzęt będzie spełnieniem marzeń.
    bo niektórzy kupują Forda i mają pretensję do świata, że nie jeździ jak Ferrari.

  4. #1214

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miron19j Zobacz posta
    bo niektórzy kupują Forda i mają pretensję do świata, że nie jeździ jak Ferrari.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  5. #1215

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jannik Zobacz posta
    Dominikaxx
    Nic nie chcę udowodnić (chyba w odwrotności do ciebie) i faktycznie nie znam się zbytnio na fotografii, bo dopiero niedawno wziąłem się za książki i głównie eksperymentuję.
    Zabawne To może weź się za aparat i wtedy ocenisz jaki jest

  6. #1216

    Domyślnie

    Czy ktoś z posiadaczy EX-1 mógłby pokazać kilka zdjęć (mogą być jpg) na najdłuższej ogniskowej i f2.4 (czyli max otwarty), ostrzone na obiekt oddalony o jakieś 2-3m. Chciałbym zobaczyć czy w tym kompakcie można liczyć na odcięcie przedmiotu ostrzonego od tła...

  7. #1217

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Czy ktoś z posiadaczy EX-1 mógłby pokazać kilka zdjęć (mogą być jpg) na najdłuższej ogniskowej i f2.4 (czyli max otwarty), ostrzone na obiekt oddalony o jakieś 2-3m. Chciałbym zobaczyć czy w tym kompakcie można liczyć na odcięcie przedmiotu ostrzonego od tła...
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=2035722

  8. #1218

    Domyślnie

    thx
    I jeszcze jedno - czy ten problem ze wskaźnikiem baterii wyeliminowano jakimś nowym firmware czy coś?

  9. #1219

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    thx
    I jeszcze jedno - czy ten problem ze wskaźnikiem baterii wyeliminowano jakimś nowym firmware czy coś?
    Nie stwierdziłem poprawy

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  10. #1220

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jarek76 Zobacz posta
    Nie stwierdziłem poprawy
    Czyli jest nadal tak jak opisują, że bateria wskazuje full, jeden pstryk i lipa?

Strona 122 z 185 PierwszyPierwszy ... 2272112120121122123124132172 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •