Close

Strona 17 z 21 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 204
  1. #161
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    D750 to chyba najwygodniejsza w tym formacie obudowa, paznokcie nie wbijają się w gumę

  2. #162

    Domyślnie

    A dla mnie to taka zabaweczka
    W życiu bym nie wrócił do czegoś o budowie D70, a odchylany ekran to pierwsza rzecz do uszkodzenia.
    No ale każdy ma to co lubi i mnie do D750 nikt nie przekona

  3. #163

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    W życiu bym nie wrócił do czegoś o budowie D70, a odchylany ekran to pierwsza rzecz do uszkodzenia.
    I o ilu tych uszkodzonych ekranach słyszałeś do tej pory?

  4. #164

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    I o ilu tych uszkodzonych ekranach słyszałeś do tej pory?
    Ale co to ma do rzeczy...
    Nie wiem po co ciągnąć ten temat - nie podoba mi się D750, dla mnie to jest "sprzętowe cofnięcie się" i tyle na temat.
    A kto by się chwalił że uszkodził ekran?
    No ja osobiście raczej nie.

  5. #165

    Domyślnie

    podziwiam was, ludzi, którzy mają jeszcze chęć i siłę doradzać koledze "mini21".
    Jeśli dobrze pamiętam, podobanie było w przypadku wyboru kolejnego obiektywu- użytkownicy podpowiadali, radzili, tłumaczyli co i jak (bo mieli, użytkowali), ale mini swoje (bo coś słyszał, bo gdzieś czytał, bo tak mu się wydaje). I tak w koło, mielenie tego samego.
    Nie korzystasz z wiedzy i doświadczenia innych, pytasz, nie słuchasz, nie wyciągasz wniosków. Szukasz potwierdzenia swoich hipotez, na siłę odrzucając argumenty stojące w opozycji do twoich racji.
    EOT
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  6. #166

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    Ale co to ma do rzeczy...
    Nie wiem po co ciągnąć ten temat - nie podoba mi się D750, dla mnie to jest "sprzętowe cofnięcie się" i tyle na temat.
    A kto by się chwalił że uszkodził ekran?
    No ja osobiście raczej nie.
    Właśnie na odwrót - zwykle jak się coś psuje to się o tym pisze na forum, szuka porady. Ludzie nie piszą jak coś działa dobrze bo po co? Przecież to normalne. Co to ma do rzeczy? Ano to, że piszesz jakieś bzdury o ekranach które są pierwsze do uszkodzenia, więc pytam na podstawie czego tak twierdzisz? Na podstawie niczego, własnego widzimisie. Ot, forumowa specyfika.
    Sprzętowe cofnięcie spoko, ubzdurałeś sobie coś to tkwij w tym dalej, kup D800 i bądź sprzętowo do przodu


    Cytat Zamieszczone przez emet_b Zobacz posta
    podziwiam was, ludzi, którzy mają jeszcze chęć i siłę doradzać koledze "mini21".
    Jeśli dobrze pamiętam, podobanie było w przypadku wyboru kolejnego obiektywu- użytkownicy podpowiadali, radzili, tłumaczyli co i jak (bo mieli, użytkowali), ale mini swoje (bo coś słyszał, bo gdzieś czytał, bo tak mu się wydaje). I tak w koło, mielenie tego samego.
    Nie korzystasz z wiedzy i doświadczenia innych, pytasz, nie słuchasz, nie wyciągasz wniosków. Szukasz potwierdzenia swoich hipotez, na siłę odrzucając argumenty stojące w opozycji do twoich racji.
    EOT
    Masz racje, już wcześniej to zauważyłem, ale czasem jednak chęć dyskusji, podzielenia się doswiadczeniem wygrywa. Tutaj jednak dyskusja na argumenty nie ma sensu, trzeba po prostu poklepać po plecach, napisać: "świetny wybór, najlepszy jakiego mogłeś dokonać" i pójść dalej. Albo w sumie nic nie pisać. Tak czy siak - ja zmykam, miłego dnia
    Ostatnio edytowane przez morzon ; 16-08-2017 o 15:05

  7. #167

    Domyślnie

    Nie wiem o co chodziło z obiektywem, ale tu mnie zaksajuesz emet.
    Nie wiem czy przeczytałeś tytuł wątku.
    Czy tu było coś o D750?
    Bo na siłę niektórzy chcą doradzić ten model, a ja nie wydam paru tysięcy na body, które mi nie pasuje - więc po co ciągnąć.

    Przypomnij mi o co chodziło z tym obiektywem.

    A już tak ot - faktycznie dochodzę poeoli do wniosku że nie ma sensu tu pytać o cokolwiek.
    Jeśli ciężko komuś odpowiedzieć, to niech tego nie robi - bo twoja wypowiedź emet jakoś nic nie wniosła.

  8. #168
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Generalnie użytkownicy nikona na punkcie uszkodzeń są raczej rozhisteryzowani i temat urywanych ekranów miałby sporo miejsca tez tu na forum, a ekran ma świetnie zrobione mocowanie, nigdy sam się nie otwarł, to nie jest jakaś tandetna konstrukcja.
    Napisałem że najwygodniejszy w porównaniu do innych tego typu obudów, D70 ma dziwnie mały grip, D90 jest mniejszy, ja nawet do D600 muszę przycinać paznokcie
    Kto co lubi to kupuje, D750 masz jako alternatywę ale przecież to twoja kasa i twoja wygoda, może za rok czy dwa będzie trzeba kręgosłup odciążać i wtedy ludzie szukają mniejszych lżejszych sprzętów...

  9. #169

    Domyślnie

    S4INT nie irytuj się.
    Wybacz że mam inne zdanie niż ty.
    Przecież mogę mieć takie wyobrażenie.
    Ja już kiedyś mało wyświetlacza nie straciłem - dzięki Bogu miałem nałożone szkło hartowane na ekran i nawet ryski nie ma.
    Nie wiem dlaczego do Ciebie nie dociera, że komuś ta puszka nie leży w ręku.
    Dla mnie jest niewygodna no i co ja na to poradzę.
    Mam kupić bo ty tak piszesz?

  10. #170
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Mnie od zakupu D800 odstraszał brak wiedzy odnośnie możliwych uszkodzeń z AF bo nie znam tematu i nie wiem jak zweryfikować takie wady, typ obudowy bo nie lubię tej ergonomii i wielkości, cena bo jednak jest wysoka i na koniec spore ilości D800 zniszczonych, zużytych i z dziwnie małymi przebiegami.

    Plusy D750 pewnie znasz, więc nie będę się to rozpisywał ale musisz zrozumieć że doradzający ten aparat raczej chcą dobrze, a nie źle.

Strona 17 z 21 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Czas na zmianę, d5200?
    By mikis in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 31-03-2015, 13:16
  2. Czy jest sens się jeszcze edukować - czyli szkoła foto - jaką wybrać
    By mini21 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 15-10-2013, 23:06
  3. [ Krajobraz ] Czas na zmianę opatrunku :)
    By nimnull in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-08-2012, 11:44
  4. Czas na zmianę D50
    By fotoMichal in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 74
    Ostatni post / autor: 24-08-2008, 19:45
  5. Czas na zmianę systemu
    By kiemlo in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-09-2006, 21:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •