Close

Strona 365 z 503 PierwszyPierwszy ... 265315355363364365366367375415465 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 641 do 3 650 z 5022
  1. #3641

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Mówię że wydawanie 500zł na NOWE kolumny to wyrzucanie kasy w błoto
    To ile by tak trzeba było wydać i co konkretnie mogłbyś polecic?
    .

  2. #3642

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kzkzg Zobacz posta
    To ile by tak trzeba było wydać i co konkretnie mogłbyś polecic?
    Zaproponuję coś czego niedoświadczeni boją się jak ognia a co jest JEDYNYM rozsądnym wyjściem.
    Bierzesz pod pachę swój wzmacniacz i idziesz do salonu audio (po wcześniejszym umówieniu się na odsłuch).

    Drugie wyjście to zakup używanych kolumn ale na podobnej zasadzie. Na alledrogo jest użytkownik pumpurek który sprzedaje używany sprzęt. Teraz nie pamietam czy zgadza sie na przyjazdy i odsłuchy ale o ile dobrze kojarzę masz opcję zwrotu sprzętu, wiec słuchasz u siebie co jest jeszcze lepszym rozwiązaniem niż w salonie.

  3. #3643

    Domyślnie

    Nie wiem jaki masz ten ampituner, bo samo to, że jest wiekowy to paradoksalnie może działać na jego korzyść Generalnie sprzęt do kina domowego nie najlepiej nadaje się do stereo, więc zabieranie go na odsłuch do jakiegoś salonu audio wg mnie nie ma większego sensu. Ale zakup używanych kolumn to zdecydowanie dobry pomysł, zwłaszcza u sprawdzonego sprzedawcy z możliwością zwrotu. Druga sprawa, to do czego będziesz tych kolumn używał, jeżeli do słuchania muzyki z cd, flac lub chociaż dobrych mp3, to warto czegoś poszukać, ale jeżeli do oglądania telewizji czy filmów to nie trzeba się tak napinać

  4. #3644

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eMGie Zobacz posta
    Nie wiem jaki masz ten ampituner, bo samo to, że jest wiekowy to paradoksalnie może działać na jego korzyść Generalnie sprzęt do kina domowego nie najlepiej nadaje się do stereo, więc zabieranie go na odsłuch do jakiegoś salonu audio wg mnie nie ma większego sensu. Ale zakup używanych kolumn to zdecydowanie dobry pomysł, zwłaszcza u sprawdzonego sprzedawcy z możliwością zwrotu. Druga sprawa, to do czego będziesz tych kolumn używał, jeżeli do słuchania muzyki z cd, flac lub chociaż dobrych mp3, to warto czegoś poszukać, ale jeżeli do oglądania telewizji czy filmów to nie trzeba się tak napinać
    Trochę racji masz ale nie do końca. Można kupić coś co będzie grało dla nas przyjemniej i można kupić paździerz , warto przetestować co nam sie bardziej podoba. A jak salon odpowie w stylu... amplituner??? Kino domowe??? Kup pan cokolwiek... to rezygnuj z takiego sklepu.
    I nie napalaj sie na teksty : okazja , ostatnie sztuka itd.

  5. #3645
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Co to znaczy stary amplituner, wiele modeli do tej pory ma świetne parametry, to teraz budżetowe modele są często byle jak zrobione, fakt że obecnie łatwiej o poprawność nawet w tanim sprzęcie przez lepsze podzespoły ale taki skok pojawił się już w latach 90-tych.
    Mój stary wzmacniacz i reszta klocków pioneera nadal chodzi u sąsiada, a kupiony był w 1992 roku, podobnie amplituner marantz z 1999 roku u znajomego zapieprza aż miło.

  6. #3646
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    I nie napalaj sie na teksty : okazja , ostatnie sztuka itd.
    Akurat ze względu na debilny przepis nakazujący tworzenie remanentu na koniec roku, sklepy wypychają towar nawet po kosztach aby tylko nie mieć go na stanie.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  7. #3647

    Domyślnie

    Amplituner to Pioneer VSX-C402. Bede sluchał muzyki ze spotify, troche flac'ow mam i troche CD.
    .

  8. #3648

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Co to znaczy stary amplituner(...)
    Dokładnie.
    Ja bym chciał np taki stary klamot jak Sansui G-9000 lub G-22000 itd.....
    Ostatnio edytowane przez pil74 ; 22-12-2017 o 21:08
    nic...

  9. #3649

    Domyślnie

    Co do zakupu kolumn, to polecam gościa z Myślenic, ogłasza się na olx, bardzo fajny facet, sprzęt ma w domu i ma tego od piernika. Bierzesz ampli swój, umawiasz się na konkretny dzień i testujesz i testujesz. Facet ma wiedzę, ma czas i lubi to co robi. Ja u niego kupowałem monitory, miałem tylko wejść na chwilę a zeszło że ojjj

  10. #3650

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    to pierdki malutkie są do strzelaniny w kinie domowym tyłu głowy, a te pozostałe co podlinkowałeś to stare kolumny . Jedynie te warte zainteresowania, ale tu trzeba by wzmacniacz z krótkim basem i ciut jaśniejsza górą. Poza tym one grają dużym graniem
    http://allegro.pl/kolumny-paradigm-m...7.html#thumb/8
    Jestem po miesięcznym stażu z tymi kolumnami i nie wytrzymuję
    Nie mam pojęcia czy ich słuchałeś, ale jeśli tak i brakowało Ci góry, to chyba jednak przygłuchy stałeś się Robercie Grają do bólu jasno, wysokich tonów jest całe mnóstwo
    Przy cichym graniu są bardzo przyzwoite, ładna przestrzeń, sporo basu, ale gdy rozkręcę wzmacniacz, nagle wysokie tony wychodzą przed szereg i głośne słuchanie kończy się po 15-20 min... Męczą mój słuch.
    Świetnie brzmi na nich rock, jest wykop, ale ostatnio zacząłem gustować w jazzie, a nawet klasyce i to jednak mi nie pasuje.
    Szukam czegoś innego Kumpel kazał szukać brytyjskich ProAc'ów, ale musiałbym trochę dozbierać, a chcę raczej szybką akcję zrobić.
    Daj coś "spokojniejszego" do 1000-1200 zł, raczej monitorki

Strona 365 z 503 PierwszyPierwszy ... 265315355363364365366367375415465 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •