Close

Strona 181 z 185 PierwszyPierwszy ... 81131171179180181182183 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 801 do 1 810 z 1842
  1. #1801

    Domyślnie

    Ok dziękuję za szybka odpowiedź.

  2. #1802

    Domyślnie

    Używał ktoś pilota JJC RM-EG z EX1? Bo mi nie działa, mimo że widzę, iż lampką gdy wciska się przycisk na pilocie mruga na czerwono.

  3. #1803

    Domyślnie EX1 niepowodzenie przy uaktualnieniu oprogramowania

    Witam wszystkich, to mój pierwszy post. Posiadam ten aparacik już kilka lat i zachciało mi się zaktualizować program. Robiłem to już wcześniej i nie miałem problemów. Spróbowałem zainstalować wersję 108091 ze strony Samsunga. Instalacja przebiegała bardzo długo aż w końcu padła bateria. Po wymianie baterii aparat sam się włącza działa ekran ale nic więcej. Chciałbym zapytać czy ktoś miał podobną sytuację i jak z tego wybrnął.

  4. #1804

    Domyślnie

    hmmm może być problem . . . i bez serwisu się może nie obejść. . . radzą zawsze NAŁADOWANA BATERIA!! żeby takie przypadki się nie zdarzały.
    Jeżeli nie wstaje obstawiam, że nic nie wymyślimy. Można jeszcze zadzwonić na infolinię samsunga, ale wątpię że mają jakąś radę. Wg mnie trzeba by serwis wgrał mu na nowo soft.
    To jest moje zdanie.

  5. #1805

    Domyślnie

    Podobnie jak Antonioo uważam, ze niestety serwis.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  6. #1806

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Egon Olsen Zobacz posta
    .....Instalacja przebiegała bardzo długo aż w końcu padła bateria.....
    Tak dla mojej ciekawości bo sam posiadam ten aparat, to aktualizacja trwała tak długo, czy faktycznie nie miałeś full naładowanego aku ?

  7. #1807

    Domyślnie

    Obawiam się, że przedmówcy mają rację. Instrukcje aktualizacji oprogramowania chyba każdej firmy mówią, że przerwanie procesu aktualizacji oznacza konieczność interwencji serwisu, i zastrzegają, że nie biorą odpowiedzialności, itd. Zawsze też zalecają korzystanie z całkowicie naładowanej baterii i/lub zasilania zewnętrznego.
    Ciekawe, dlaczego tak długo trwał ten proces? A konkretnie, jak długo? Może ściągnięty plik był uszkodzony?

  8. #1808

    Domyślnie

    Dzięki za zainteresowanie. Oryginalna bateria była naładowana do pełna.

  9. #1809

    Domyślnie

    Dzięki za zainteresowanie. Oryginalna bateria była naładowana do pełna. Karta pamięci normalna SDHC nie mikro z przejściówką. Poprzednie aktualizacje trwały bardzo krótko, na ekranie pokazywało się pięć kulek które oznaczały postęp procesu. Podczas tego felernego ostatniego razu postęp skoczył szybko do czwartej kulki i tak już zostało. Wiedziałem już, że coś jest nie tak ale łudziłem się, że może będzie dobrze. Ekranik świecił się cały czas z tym samym obrazkiem. Wyglądało to jakby coś się zawiesiło. Myślę, że to ekran wyczerpał baterię a w aparacie i tak się już nic nie działo. Bateria wytrzymała prawie pół godziny w końcu wszystko zgasło. Po włożeniu nowej baterii wysunął się obiektyw, ekranik wyświetla obraz na który go skieruję i to jest wszystko. Nie można go wyłączyć , nie działają klawisze mogę jedynie wyjąć baterię.

    Zastanawiam się co zrobiłem źle i dochodzę do wniosku, że być może to jednak moja wina. Pobrałem aktualizację ze strony Samsunga i zapisałem ją na dysku w laptopie. Wsunąłem kartę SDHC do gniazda w laptopie i wypakowałem program na kartę. Może trzeba było zapisać aktualizację na karcie i dopiero ją wypakować. Co myślicie?

  10. #1810

    Domyślnie

    a był format karty? soft wrzuciłeś na czystą kartę?

Strona 181 z 185 PierwszyPierwszy ... 81131171179180181182183 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •