Close

Strona 10 z 21 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 206
  1. #91

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PopaY Zobacz posta
    Dziwne porównanie... D5000 jest większy od D40.

    nooo o cale 1 x 10 x 16 mm i całe 90 gram cięższy
    Nikon FX

  2. #92

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puch24 Zobacz posta
    Tekst brzmi:
    "Jesteś znużony tym, że lampa błyskowa już nie działa gdy nowy aparat pojawia się na rynku? Dla lampy Di866 Professional dostępna jest usługa aktualizacji firmware'u, która dostarcza (zapewnia, zabezpiecza) gniazdo serwisowe do wgrania najnowszego firmware'u. Za usługę aktualizacji firmware'u pobierana będzie opłata, różna zależnie od obszaru. Prosimy o sprawdzenie u sprzedawcy szczegółów usługi aktualizacji firmware'u."
    Nie jest to dobra angielszczyzna ("usługa... dostarcza [zapewnia, zabezpiecza] gniazdo"), niemniej jednak jasno z tekstu wynika, że ma to być wykonywane w warunkach serwisowych a nie samemu przez użytkownika.
    Pisałem w tej sprawie do dystrybutora i oto jaką otrzymałem odpowiedź:

    "...dla lamp posiadających gwarancję Migomex aktualizacja jest bezpłatna, natomiast klient pokrywa koszty przesyłki w obie strony. Nowe oprogramowanie mają lampy od nr seryjnego 9B0554001 (dotyczy Di866 typ N)".

    Czyli jeśli ktoś kupił w innym sklepie i ma stary FW to za jego aktualizację będzie musiał zapłacić, ale ile - tego nie wiem.
    Fotografuję w myśli wszystko, co widzę - czyli moje amatorskie "arcydzieła"

  3. #93

    Domyślnie

    pewnie jakby oddać lampę do sklepu w ramach rękojmi/gwarancji pod zarzutem kłopotów z cls to za darmo zrobią
    że jakby coś - to nic

    rx100 blog

  4. #94

    Domyślnie

    Napisałem maila do kilku sklepów internetowych w Polsce z zapytaniem o to od jakiego numeru seryjnego sprzedają, ciekawe co odpiszą

    Mam pytanko, czytałem, że ktoś tak miał kłopoty z jakimiś akumulatorkami. Jakie będą współpracowały z lampą bez problemu?
    Fotografuję w myśli wszystko, co widzę - czyli moje amatorskie "arcydzieła"

  5. #95

    Domyślnie

    u mnie śmigają enelopy i jest miło.
    że jakby coś - to nic

    rx100 blog

  6. #96

  7. #97

    Domyślnie

    dokładnie takie coś.
    że jakby coś - to nic

    rx100 blog

  8. #98

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez downandout Zobacz posta
    u mnie śmigają enelopy i jest miło.
    potwierdzam. u mnie też śmigają że miło
    Nikon FX

  9. #99

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PopaY Zobacz posta
    Pisałem w tej sprawie do dystrybutora i oto jaką otrzymałem odpowiedź:

    "...Nowe oprogramowanie mają lampy od nr seryjnego 9B0554001 (dotyczy Di866 typ N)".
    .
    Ma ktoś info co poprawia nowy firmware? Polepszyła się praca w CLSie?

  10. #100

    Domyślnie

    Widzę, że nikt nie bardzo wie czy coś zostało poprawione. Mam di866 w testach z numerkiem 9B1454170 czyli zgodnie z info z zacytowanego z nowym softem.

    Trzeba pozbierać błędy i sprawdzić czy w nowym jest poprawione działanie lampy. Pierwsze błyski są optymistyczne.

Strona 10 z 21 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •