Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Naprawa obiektywu w Szczecinie.

    Witam!

    Czy ktos wie gdzie moglbym w Szczecinie naprawic obiektyw Tair 135/2.8 ? Zablokowala sie przyslona na wartosci 5.6, dodatkowo widac ze jej otwor nie jest juz okregiem, listki sie zle ukladaja.

    Znalazlem na google 2 zaklady:

    "Compact" Stefan Marcinkiewicz
    Szczecin, ul. Jagiellońska 67, tel. 091 4841337

    Fotonaprawa "Prakticar" Zakład Usługowy Leszek Dąbrowski
    Szczecin, ul. Dunikowskiego 22, tel. 091 4824637

    W jednym ciagle odpowiada automatyczna sekretarka a w drugim poczatkowo bylo zajete a pozniej ze nr tel jest niedostepny Ostatnie wzmianki o tych firmach znalazlem z wrzesnia 2007, czy ktos wie czy te zaklady jeszcze istnieja?

    Pozdrawiam.
    http://photo.pablodesign.net | D80, D7000, N18-55, N28, N50, N85, T55-200, SB600

  2. #2

    Domyślnie

    No i sam sobie odpowiem. Zaklad Prakticar istnieje i wlasnie tam pojdzie moj obiektyw do naprawy. Szacunkowa cena naprawy to nie wiecej niz 100zl, czas naprawy do 10 dni. Prakticar wspopracuje z firma compact na jagiellonskiej (podworko od faster'a, naprzeciwko polmosu) i tam mozna zostawiac sprzet do naprawy.

    Mam nadzieje ze te informacje sie komus przydadza.

    Pozdrawiam.
    http://photo.pablodesign.net | D80, D7000, N18-55, N28, N50, N85, T55-200, SB600

  3. #3

    Domyślnie

    Hej . Jesli firma Compact nadal tam istnieje , faktycznie wejscie do budynku od placu ( na prawo przy rampie - gdzie mieszcza sie rozne firemki) . Kompleks firm , skrzyzowanie Bohaterow Warszawy - Jagiellonska . Polmos jest zupelnie w innym miejscu , powyzej jakies 150 m , na grzbiecie gorki ul Jagiellonskiej w kierunku szpitala MSWiA . Pozdro !
    d40 + umysł początkującego

  4. #4

    Domyślnie

    A czekaj , no chyba ze chodzilo o sklep firmowy Polmosu w wiezowcu na tym skrzyzowaniu . To faktycznie , blizsza okolica
    d40 + umysł początkującego

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pablodesign Zobacz posta
    Fotonaprawa "Prakticar" Zakład Usługowy Leszek Dąbrowski
    Szczecin, ul. Dunikowskiego 22, tel. 091 4824637
    Naprawiałem tam kiedyś pierścień pośredni Soligora i jestem zadowolony do tej pory z usługi. Mogę śmiało polecic. Pozdrawiam
    Marek
    D800 + parę szkiełek.

  6. #6

    Domyślnie

    Z tego co wiem facet z Dunikowskiego aparatów już nie naprawia. W tym samym miejscu mieści się też coś związane z foto, ale nie powiem co bo byłem tam tylko raz sfinalizować transakcję z Allegro. Może naprawiają tam szkła, trzeba tam się kopnąć i sprawdzić bo telefonu nie posiadam. Pozdrawiam.
    LED ZEPPELIN

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Z tego co wiem facet z Dunikowskiego aparatów już nie naprawia. W tym samym miejscu mieści się też coś związane z foto, ale nie powiem co bo byłem tam tylko raz sfinalizować transakcję z Allegro. Może naprawiają tam szkła, trzeba tam się kopnąć i sprawdzić bo telefonu nie posiadam. Pozdrawiam.
    Faktycznie, 'facet z Dunikowskiego' juz tam nie urzeduje, obecnie miesci sie tam komis fotograficzny (korzystalem i polecam). Natomiast Prakticar z Dunikowskiego nadal dziala i najwygodniej sie z nim kontaktowac wlasnie przez compacta.
    http://photo.pablodesign.net | D80, D7000, N18-55, N28, N50, N85, T55-200, SB600

  8. #8

    Domyślnie

    ...'facet z Dunikowskiego'... to Pan Leszek Dąbrowski, tel.: 660 870 026. Aktualnie firma ma siedzibę przy ul. Mieszka I (biurowiec koło przystanku autobusowego przed stacją benzynową BP, koło MEDIA MARKT ). Znam Leszka osobiście i zapewniam, że wciąż naprawia wszystko !!!

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JARON Zobacz posta
    ...'facet z Dunikowskiego'... to Pan Leszek Dąbrowski, tel.: 660 870 026. Aktualnie firma ma siedzibę przy ul. Mieszka I (biurowiec koło przystanku autobusowego przed stacją benzynową BP, koło MEDIA MARKT ). Znam Leszka osobiście i zapewniam, że wciąż naprawia wszystko !!!

    Zadzwoniłem pod 660 870 026, odebrałem pewien pan i mówi, że serwis jest na Mieszka I, a numer tam to 91 4841337... Dzwonię, dowiaduję się, że to Compact, a spec, który wykonuje naprawy jest na rehabilitacji w Bydgoszczy. Jest ktoś ze Szczecina i zna temat?

  10. #10

    Domyślnie

    Firma jeszcze działa? Dzwoniłem, ale nikt nie odbiera.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •