Close

Strona 801 z 3830 PierwszyPierwszy ... 30170175179179980080180280381185190113011801 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8 001 do 8 010 z 38298
  1. #8001

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Krzychu, z czasem wpinanie i wypinanie przeradza się w odruch niemal bezwarunkowy. Nie myślisz o tym, tylko robisz, niezależnie od warunków.
    Tak, tak wiem. Tylko parafrazujac pewną reklamę "przeżywam podwójne"
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  2. #8002
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymony Zobacz posta
    Ciekawe jak wyglada nagranie z kamery co na kieroku była? Miejscami od kraweżnika do kraweżnika się bujał, ale i tak szacun.
    Zygzak to najlepszy sposob (zaraz po samochodzie, skuterze i rowerze elektrycznym ) na pokonanie duzych podjazdow. Fakt, ze dodaje sie lekko dystansu ale przynajmniej mozna wjechac, zwlaszcza jak brakuje biegow...

    Cytat Zamieszczone przez szymony
    Wróciłem na spd w jednym kawalku. W normalnych warunkach wypięcie jest proste, ciekawe jak mi pójdzie alarmowo. Sporo gorzej idzie mi zapinanie. Już po stu metrach udalo się trafic blokami w odpowiednie miejsce.
    Noga powinna sie zsunac po pedziu do wpiecia i tyle. Jakie masz buty? W moich jest to dosc proste, po prostu klade gire na pedziu w miejscu gdzie jest blok (mniej wiecej), dociskam i samo sie trafia Trening czyni mistrza

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Krzychu, z czasem wpinanie i wypinanie przeradza się w odruch niemal bezwarunkowy. Nie myślisz o tym, tylko robisz, niezależnie od warunków.
    Amen. Mi to przyszlo dosc szybko i w awaryjnych sytuacjach jest ok (na szczescie te staram sie omijac z daleka). Na pewno latwiej wypiac sie z Szimano niz z Wellgo

    Cytat Zamieszczone przez superkomornik Zobacz posta
    Wylazłem dzisiaj w teren z tym moim połamanym nochalem (proste smiaganie po lesie ale sporo błota, jakies korzenie, dużo śliskich liści).
    Ty masz sie zrastac, a nie jezdzic. Chyba, ze liczysz na wieksze odszkodowanie

    Na Stravie jest czelendz, zrobic 500km od gwiazdki do sylwka. Moze sprobuje... ale dolacze jak zrobie, zeby potem wstydu nie bylo jak jednak nie zrobie

  3. #8003

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta

    Noga powinna sie zsunac po pedziu do wpiecia i tyle. Jakie masz buty? W moich jest to dosc proste, po prostu klade gire na pedziu w miejscu gdzie jest blok (mniej wiecej), dociskam i samo sie trafia Trening czyni mistrza



    Amen. Mi to przyszlo dosc szybko i w awaryjnych sytuacjach jest ok (na szczescie te staram sie omijac z daleka). Na pewno latwiej wypiac sie z Szimano niz z Wellgo
    Jak wszystko u mnie, papcie są bugetowe http://www.decathlon.pl/buty-na-rowe...d_8199399.html za goraco to raczej w nich teraz nie jest
    A pedzie od Grzeska.
    Dziś juz lepiej mi idzie, będzie dobrze - chyba.
    Ostatnio edytowane przez szymony ; 22-12-2014 o 03:35
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  4. #8004
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    230pln to juz nie takie budzetowe, w tej cenie jest sporo Szimano. Kup sobie kondony na buty to bedzie troche cieplej, bo lepiej dawac na buta dodatkowe warstwy niz do buta Ostatnio tu dwa ziutki cisnely tak, ze se worki foliowe na skarpetki nalozyly, a na to buta... gira zaparzona, a jak wiemy to nie herbata

  5. #8005
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Dwa z wczoraj bo zapomnialem wrzucic w poprzednim poscie - jak wyglada prawidlowo poprowadzony pancerz z linka do przerzutki (mam nadzieje, ze cos widac - cropy z telefonu ).



  6. #8006

    Domyślnie

    W zasadzie to opona też niczego sobie
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  7. #8007
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Semislick na miasto I tu wiekszosc rowerow jest w takim/gorszym stanie...

  8. #8008

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Podpórka aż trze i asfalt
    Nikon Fx

  9. #8009

    Domyślnie

    Z nieba mi spadłeś z tą fotką ?. Właśnie zamawiam linki ?

  10. #8010

    Domyślnie

    Myślisz że chłop Ci sprzeda ?
    Nikon Fx

Strona 801 z 3830 PierwszyPierwszy ... 30170175179179980080180280381185190113011801 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •