Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: Orłowo

  1. #1

    Domyślnie Orłowo

    Cześć

    Nie samym klifem człowiek żyje.


    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Jak dla mnie to ta "stopka" z podpisem psuje cały odbiór. Za mocno daje po oczach i odciąga od zdjęcia. Za duża, za bardzo na środku (jeżeli już koniecznie musi być).
    „Najlepszy aparat to ten, który masz przy sobie"

  3. #3

    Domyślnie

    Kadr fajny, ale pocisnąłbym go albo kontrastem albo dodałbym trochę życia zmianą kolorystyki.

    Sinobrody dobrze prawi. Ludzie przesadzają z podpisami w centrum kadru. Zajawka z adresem www w dowolnym rogu wystarczy. Przecież taki podpis z gładkiej powierzchni usuwa się chwila moment, jeśli ktoś połakomiłby się na taki mały plik...

  4. #4

    Domyślnie

    Mój boże, jaka szkoda, ze nie byłem tu z komentarzem pierwszy!

    Jak wiesz od lat jestem wielbicielem Twoich podpisów pod zdjęciami, i miło mi stwierdzić, ze posłuchałeś - w końcu! - moich rad, wyrażanych mniej więcej podobnie: większy, większy do licha ten podpis!!! Ale nei zatrzymuj się tak nieśmiało w połowie drogi - daj go jeszcze większy!

    Wtedy będzie go lepiej widać.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Wtedy będzie go lepiej widać.
    byc moze w przeciwienstwie do ciebie nemeth robi zdjecia ktore podobaja sie szerszemu gronu niz tylko wielbicielom fotografii dekielkow a co za tym idzie rosnie szansa na to ze zostana wykorzystane przez kogos bez zgody autora, bo przeciez wszstko co w internecie jest darmowe. Podpis mimo, iz latwy do usuniecia jednak sprawia ze jest to bardziej upierdliwe. Jak chcesz sie cieszyc zdjeciem bez podpisu - zamow u autora wydruk. wszyscy beda zadowoleni. Ty mogac podziwiac wydruk a autor z wplywu na konto. proste i latwe i nie bedziesz musial marudzic na te brzydkie podpisy
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  6. #6

    Domyślnie

    Fajny kadr.
    Ostatnio edytowane przez Jurek Ż ; 13-01-2018 o 17:43

  7. #7

    Domyślnie

    Gdyby Autor przeniósł ten podpis w lewo stał by się on nawet pożyteczny - ładnie zrównoważył by obrazek Druga sprawa to rozmiar niemal znaczka pocztowego... Nie dostrzegam nic ciekawego na tym zdjęciu
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    Gdyby Autor przeniósł ten podpis w lewo stał by się on nawet pożyteczny - ładnie zrównoważył by obrazek
    O, ta sama myśl mi przeszła. Po lewej stronie na dole byłby dobrą przeciwwagą dla tych pali.

  9. #9

    Domyślnie

    Widzisz Maciek - sailor też popiera moją myśl: większy, większy ten podpis!
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  10. #10

    Domyślnie

    Zdjecie dosyc ascetyczne...taka pustka. Takie w stylu autora. Mnie to zdjecie troche dluzej zatrzymalo i podoba mi sie.

    Ale podpis w takiej formie i wielkosci na tle reszty zdjecia - zdecydowane nie.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Orłowo
    By Pablo 77 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-02-2013, 23:45
  2. [ Krajobraz ] Orłowo
    By Zen in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 12-12-2010, 12:28
  3. [ Krajobraz ] Orłowo
    By Mich77 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-07-2010, 14:31
  4. [ Krajobraz ] Orłowo
    By MatusP in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-02-2010, 18:52
  5. [ Architektura ] Orłowo
    By volen in forum Architektura
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 29-11-2007, 10:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •