Close

Strona 317 z 355 PierwszyPierwszy ... 217267307315316317318319327 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 161 do 3 170 z 3545
  1. #3161

    Domyślnie

    Zastanawiamy się nad pieskiem. Najlepiej jakaś łagodna odmiana. Co powiecie o labradorach?

  2. #3162

    Domyślnie

    Ja polecam jakiegoś pieska ze schroniska, dać mu drugie życie a odwdzięczy się stukrotnie. Odradzam za to psa pod tzw "choinkę" bo setki z nich potem corocznie ląduje właśnie w schroniskach albo co gorsza przywiązane w lesie.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  3. #3163

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dho'ine Zobacz posta
    Ja polecam jakiegoś pieska ze schroniska, dać mu drugie życie a odwdzięczy się stukrotnie. Odradzam za to psa pod tzw "choinkę" bo setki z nich potem corocznie ląduje właśnie w schroniskach albo co gorsza przywiązane w lesie.
    Podpisuję się rękami i nogami, a także łapami podopiecznych schroniska, do którego czasem jeżdżę...

  4. #3164
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dho'ine Zobacz posta
    Ja polecam jakiegoś pieska ze schroniska, dać mu drugie życie a odwdzięczy się stukrotnie. Odradzam za to psa pod tzw "choinkę" bo setki z nich potem corocznie ląduje właśnie w schroniskach albo co gorsza przywiązane w lesie.
    Mam właśnie takiego ciapka i pojawił sie tuż przed świętami

  5. #3165

    Domyślnie

    mam dwa psy adoptowane przeze mnie. Chodząca miłość na czterech łapkach Mam też psy tzw od urodzenia, one też kochają, ale już nie tak jak te ze schroniska.

  6. #3166

    Domyślnie

    Te ze schroniska kochają, nawet jak się je czasem przyjeżdża tylko wyprowadzić Hasłem akcji ze swojej szkoły... Nie kupuj... Adoptuj!
    Ps. Klasa mojej żony (tak, rodzina nauczycieli ale z innych szkół) zaadoptowała wirtualnie kolegę Neo... Poznajcie


  7. #3167

    Domyślnie

    @abdul co do labków, to ja mam jednego, szwagier dwa, bardzo łagodne psy o niespożytej energii, wieczne szczeniaki, kochają wodę. Nie polecam jak mieszkasz w mieszkaniu i nie ma cię długo w domu, nadmiar energii może powodować straty i niezadowolenie sąsiadów ale to w sumie u większości szczeniaków się zdarza.

  8. #3168

    Domyślnie

    @eMGie a podobno wszystko zależy od właścicieli, nie od psa

    - - - - kolejny post - - - - - -
    @madebyzosiek przygotowuję wyrawkę wraz z @Dex dla zwierzaków ze schroniska. Koce, poduszki, kołderki, karmy oraz zabawki

  9. #3169

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czarna_Offca Zobacz posta
    @madebyzosiek przygotowuję wyrawkę wraz z @Dex dla zwierzaków ze schroniska. Koce, poduszki, kołderki, karmy oraz zabawki
    Już staliście się moimi ulubionymi nikoniarzami Ja będę robił w szkole zbiórkę po nowym roku, a mam w garażu zbiórkę z drugiej swojej szkoły, którą wkrótce zawiozę do swoich ulubieńców


  10. #3170

    Domyślnie

    @madebyzosiek robimy to co słuszne po prostu. Zwierzaki nie poradzą sobie tak jak człowiek.

Strona 317 z 355 PierwszyPierwszy ... 217267307315316317318319327 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •