Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: ell.

  1. #1
    Photography-is an illusion of reality with which we create our own private world...

    www.052b.com

  2. #2

    Domyślnie

    strasznie wychudzona modelka :P podoba mi się, ale moim zdaniem światło troszkę za ostre. Oczywiście to tylko moje zdanie, niekoniecznie mam rację
    blues to korzenie, reszta muzyki to owoce

  3. #3

    Domyślnie

    A mi cala kompozycje burzy ten cień za modelka. Pozatym to zgadzam sie z przedmówcą

  4. #4

    Domyślnie

    bardzo brzydko wygląda tak fajny strój kąpielowy, jak modelka w nim siedzi.... Lepiej wyglądało by to jak by modelka przypozowała stojąc
    | D600 + MB-D14 | 15-30mm f/2.8 | 50mm f/1.4 | 85mm f/1.8 | SB900 | GoPro | Lowepro |

  5. #5

    Domyślnie

    a czy zawsze chodzimy na skróty?
    Photography-is an illusion of reality with which we create our own private world...

    www.052b.com

  6. #6

    Domyślnie

    moim skromnym zdaniem modelka posadzona za blisko tła. Reszta się podoba
    Zwyczajny jak kiełbasa.

  7. #7

    Domyślnie

    co to za paskudne cienie na majtkach?
    piach w połączeniu ze sztucznym tłem wygląda dziwnie
    do tego ten cień i za ostre światło
    nie udało się

  8. #8

    Domyślnie

    Piach w połączeniu z tłem wygląda jak... kuweta dla kota. No co ja zrobię, że tak mi się kojarzy? A samo zdjęcie do mnie nie gada wcale. Jeżeli to moda i nie chcemy iść na łatwiznę, to wypuść modelkę w tym stroju na miasto. Od razu zrobi się ciekawiej w ulicznej i blokowej scenerii i masz szansę na rewelacyjne zestawienia. A buty i bransolety zagrają dobrze z otoczeniem.

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    nie wiem jak u innych, ale u mnie ten cień na majtkach wygląda fatalnie

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •