Close

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 72 z 72
  1. #71

    Domyślnie

    Przecież te gówna nawet nie mają wbudowanego pakietu telnet!
    Zdefiniuj proszę wbudowane. I co to znaczy "pakietu telnet"

    Android jest super otwartą platformą, arcyłatwą do programowania. MS od windowsa visty zrobił się zamkniętą platformą dla idiotów, dla których praca z systemem wiąże się jedynie z klikaniem w okienka! Oprócz Visual Studio nie widzę ŻÓDNEJ porządnej pracy microsoftu, która pozwalała by na obsługę urządzeń w taki sposób, jaki bym sobie tego życzył.
    Nie zgodzę się.
    Ani Android nie jest super łatwy, ani Windows nie jest strasznie zamknięty pod względem programistycznym, wręcz przeciwnie. Szczególnie głupio to brzmi po większym otwarciu .NET.
    To, że na Androida łatwo się programuje, wcale nie jest do końca dobre. Właśnie przez to, że łatwo się programuje, musisz wymieniać tak często telefon bo "muli". Ogromna większość aplikacji na Androida są zaprzeczeniem wszelkich dobrych praktyk programistycznych a najważniejszym i często jedynym celem który jest ustawiony, to jak najkrótszy czas wykonania.
    Visual studio jest ogromnym kombajnem z ogromnymi możliwościami. Po co Ci coś innego? Pomijam, że ta część Twojego posta jest napisana zupełnie niezrozumiale.
    d70s + N18-70 + N55-200

  2. #72
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    ...ocean... jeżeli odczuwasz świąd i dziwne pieczenie rzyci, idź z tym do medyka, bo to może być jakaś franca.

    Pozwól również, że będę trwał przy swoim zdaniu, że Android to system kulawy i z przeznaczeniem do spraw niekoniecznie poważnych i niechaj mi tak już zostanie.

    Gdybyś jednak pośród swojego cierpienia znalazł czas, by poinstruować mnie jak zrootować tablet yoga 2, to byłbym Ci niezmiernie wdzięczny, jako że wykorzystałem już wszystkie znane mi sposoby, łącznie z tymi banalnymi, ale o dziwo zupełnie bez powodzenia.
    Zatem jeżeli masz pod ręką stosowne binaria su i wiesz jak je bezboleśnie zaimplementować, to się odezwij.
    Medice, cura te ipsum.

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •