Close

Strona 1063 z 3832 PierwszyPierwszy ... 63563963101310531061106210631064106510731113116315632063 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10 621 do 10 630 z 38319
  1. #10621

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez superkomornik Zobacz posta
    Nie polecam slipek. Po 200km można mieć permanentny odcisk szwów w pewnym intymnym miejscu
    ja zrobiłem ponad tysionc i nic mi nie ma
    a w bokserkach natomiast to sobie worek zgniatam i boli

  2. #10622

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chaos Zobacz posta
    ja zrobiłem ponad tysionc i nic mi nie ma
    a w bokserkach natomiast to sobie worek zgniatam i boli
    o zawias w ramie?
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  3. #10623

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chaos Zobacz posta
    ja zrobiłem ponad tysionc i nic mi nie ma
    a w bokserkach natomiast to sobie worek zgniatam i boli
    Na raz to chyba w pionie i m a nie km

    Na długich dystansach to jednak slipy potrafią się wżynać.
    Ostatnio edytowane przez superkomornik ; 28-03-2015 o 00:04
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  4. #10624

    Domyślnie

    kto mówił że na raz
    chłopy, przeca struś siada na rowerz po 18 latach, spokojnie, pohasa parę miechów to sam będzie wiedział co chce
    a że nie chce obcisłe to się nie dziwie

  5. #10625

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez superkomornik Zobacz posta
    Na długich dystansach to jednak slipy potrafią się wżynać.
    Eeetam jakoś tego nie zauważyłem

    Cytat Zamieszczone przez chaos Zobacz posta
    kto mówił że na raz
    chłopy, przeca struś siada na rowerz po 18 latach, spokojnie, pohasa parę miechów to sam będzie wiedział co chce
    a że nie chce obcisłe to się nie dziwie
    Ja pomykam w zwykłych gaciach i na razie styka, choć dochodzę do wniosku, że pampers jednak by się przydał, po dłuższych wycieczkach cztery litery bolą. Co do oporów w sprawie wyglądu-obcisłości - to szczęście polega na tym, że głównie wykorzystuję wolny czas w nocy a więc jak nabędę takie gatki to zbytniego wstydu nie będzie
    Ostatnio edytowane przez elmo ; 28-03-2015 o 00:41

  6. #10626

    Domyślnie

    Wszytko zależy od siodełka i jednostkowego czasu na nim oraz znieczulenia zadka
    Jak ma siedzisko z żelami, w miarę szerokie, albo takie z Wigry 3 to spokojnie se może na majciochach jechać. Tylko po co?
    Pewnie że można przejechać na desce 20km ze łzami w oczach ale 40 czy 50km nie zrobisz. Zresztą na pierwsze wycieczki to i nawet te 20km to będzie dużo.
    Wszytko jest kwestią tego co się chce, ile, jak długo i czemu tak drogo
    Ja jako wybitnej klasy amator polecam gatki z pampersem, kask, okulary i rękawiczki. Potem jak obczai co i jak to spd. W rowerze natomiast musi być działające oświetlenie, co do dzwonka to nie jestem pewien, ale za mało w miastach bywam.
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  7. #10627
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chaos Zobacz posta
    +1, -1, +1
    Ty sie tak nie ciesz bo moje buty kosztuja tyle co Twoj rower i maja rzepy

    Wrocilem z roweru, ide na emeryture. Znowu mi pokazali, ze sie do niczego nie nadaje... eh, ale nic to.

    Dzisiaj rano zimno, a ostatnie 50km musialem sie rozbierac i sciagac warstwe bo bym sie usmazyl ale powoli zaczyna sie robic cieplutko, szkoda ze tak wieje a wialo dzisiaj srogo. Pierwsze 70km w grupie to jakos dalo rade, pozniej wszyscy sie podzielili na rozne grupy i ja robilem 15km w trojke z kumplem i jego ziomkiem (ale ja z przodu caly czas wiec caly wiatr w ryj), a pozniej solo bo chlopaki odpadly z gry. Ide wziac pawulon.

  8. #10628

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Ty sie tak nie ciesz bo moje buty kosztuja tyle co Twoj rower i maja rzepy
    ale co ? właśnie jest minus za nielubienie rzepa,
    idze idze, może przyznałem że rower masz ładny ale butki i sztruksy to może w chinach ujdą, do cywilizowanego kraju bym ich nie zabierał, a jak wydałeś na nie więcej niż mój rowerz toś kiep i dałeś się wysiudać ;D

  9. #10629

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez superkomornik Zobacz posta
    Chyba w Starbucksie
    A ja myślałem że szczytem obciachu jest glebogryzarka jak się sznurówki wkręcą w korbę.
    Sznurówki z Giro Giro Republic Road Shoes nie wkręcają się. Polecam, bardzo wygodne i bez rzepów co najważniejsze.

  10. #10630

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez glisek Zobacz posta
    Wszytko zależy od siodełka i jednostkowego czasu na nim oraz znieczulenia zadka
    Jak ma siedzisko z żelami, w miarę szerokie, albo takie z Wigry 3 to spokojnie se może na majciochach jechać. Tylko po co?
    Pewnie że można przejechać na desce 20km ze łzami w oczach ale 40 czy 50km nie zrobisz. Zresztą na pierwsze wycieczki to i nawet te 20km to będzie dużo.
    Wszytko jest kwestią tego co się chce, ile, jak długo i czemu tak drogo
    Ja jako wybitnej klasy amator polecam gatki z pampersem, kask, okulary i rękawiczki. Potem jak obczai co i jak to spd. W rowerze natomiast musi być działające oświetlenie, co do dzwonka to nie jestem pewien, ale za mało w miastach bywam.
    Podpiszę się pod tym - podstawa to oświetlenie (a jak kto pomyka wieczorowo-nocną porą to przód najlepiej zdublowany, przy czym jedno na jakieś zwykłe paluszki aby w razie potrzeby móc szybko wymienić) i na tym nie ma co oszczędzać, co do ubrania to pierwszy mój zakup to były: potówka, koszulka rowerowa, a gdy się zrobiło zimno dobra kurtka, oczywiście okulary, komin na głowę, kask właśnie nabyłem, co do gatek - pomykam w zwykłych gatkach i spodniach - nie jest to komfortowe ale i 70 km ujdzie - acz następny zakup to będą właśnie gatki z pampersem i to na szelkach

Strona 1063 z 3832 PierwszyPierwszy ... 63563963101310531061106210631064106510731113116315632063 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •