Close

Strona 53 z 60 PierwszyPierwszy ... 3435152535455 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 599
  1. #521

    Domyślnie

    Oj działo się, działo Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę i super plener! W końcu poznałem dotąd tylko avatarowo/literacko rozpoznawalnych dla mnie w większości osób z forum i bardzo się z tego cieszę!

    Podziękowania dla wszystkich organizatorów!

    Pozdrawiam,
    AMI

    PS. Czy organizatorzy pomyśleli też o jakimś spotkaniu poplenerowym ? ( jakoś tak brakuje czegoś we krwi od wczoraj).
    D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
    www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)

  2. #522

    Domyślnie

    Gdybym wiedziała, że plenery tak wyglądają to bym urlop i na poniedziałek brała...

    Z mojej strony chciałam bardzo podziękować wszystkim, którzy zrezygnowali z noclegu w A. Mimo obaw i dramatyzowania części z Was nie zdarzyło mi się czekać na prysznic, a miejsca mieliśmy aż za dużo. Poza tym wszyscy uciekający wieczorami do Ustrzyk niech żałują świetnej zabawy jaka ich ominęła.
    'Frankly, the whole thing is getting out of hand' said the god...
    |freelancer| |blog|

  3. #523

    Domyślnie

    troszke z opoznieniem, ale szczerze, slowa uznania organizatorom i serdecznie dziekujemy z Mariola za wspaniala zabawe

    jedyne 12h jechalismy ;p

  4. #524

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AMI Zobacz posta
    PS. Czy organizatorzy pomyśleli też o jakimś spotkaniu poplenerowym ?
    Jak widac plenery potrafia uzaleznic

    Cytat Zamieszczone przez AMI Zobacz posta
    ( jakoś tak brakuje czegoś we krwi od wczoraj).
    W takim razie nie pozostaje ci nic innego jak zapisac sie do Freelancerow Po pierwszym spotkaniu zrozumiesz dlaczego
    regulamin

  5. #525

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adam1277 Zobacz posta
    siema chłopaku,dobrze że dotarłeś cały i zdrowy,bo w niedzielę rano nie wyglądałeś naj.......
    Mieliśmy iść w góry z Megazordonem przepalić promile ale pochodziliśmy po łące Potem oglądaliśmy Kubicę w barze bo było łatwiej Forma rosła, zamówiłem duży obiad i jakoś się potoczyłem
    Fuji S3Pro || Nikkor 35/1.8G DX; 50/1.8D

  6. #526
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Grójec k.Warszawy
    Posty
    5

    Domyślnie

    Ja również chciałem podziękować wszystkim, organizatorom jak i uczestnikom.
    Pojechałem w zupełne ciemno nie znając nikogo (nawet z forum)
    i chciałem powiedzieć że jesteście bardzo tolerancyjni dla nie Nikonowców
    Było super , oprócz drobnej kontuzji przy schodzeniu z Tarnicy.
    Jak będę mógł to pewnie wybiorę się z Wami na następny plenerek.
    Parę rzeczy nauczyłem się przy Was choć nie mogłem się zbytnio pobawić waszymi zabawkami. (Dzieki Remol za użyczenie sprzętu )
    i jeszcze nie fotograficzne podziękowania dla AMI & Dori za Anioły bieszczadzkie:P

  7. #527

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hesja Zobacz posta
    szczegolne podziekowania:

    dla Jacka (wlasciciela) za zorganizowanie na miejscu wszystkiego tak jak chcielismy, pysznego zarcia i tego ze mimo niezapelnienia bazy A w calosci ona i tak byla tylko do naszej dyspozycji
    Z jednym małym wyjątkiem :P (pierwszego śniadania) nie wątpię że wędlina była jadalna ale z serkiem nie byłem w stanie zaryzykować Co do warunków w bazie A to nie mam żadnych zastrzeżeń i nie spełniły się czarne scenariusze odnośnie toalet i pryszniców :P

    Cytat Zamieszczone przez hesja Zobacz posta
    dla nikona za zalatwienie smyczy i... naszego podswietlanego balona, ktory budzil emocje nie tylko posrod dzieci hihi; szkoda ze sie nie udalo wszystkiego. W piatek mial nas odwiedzic pewien suuuper fotograf....
    Tak, smycze i balon były świetne, balon dodatkowo pełnił rolę barometru stanu grupy

    Cytat Zamieszczone przez hesja Zobacz posta
    dla hcman'a za inicjatywe i wydruk wizytowek (chyba sie Wam podobaly bo kazdy nosil)
    Wizytówki były świetnym pomysłem było wiadomo kto jest kto

    Cytat Zamieszczone przez hesja Zobacz posta
    dla wszystkich, ze mimo wielu niedociagniec mysle ze sie super bawiliscie/smy
    Kiedy były te niedociągnięcia bo chyba byłem zbyt zajęty obserwacją barometru i ominął mnie ten punkt
    Ogólnie rzecz biorąc to było pięknie a tak bardziej szczegółowo to kiedy afterparty ?
    oj tam, oj tam.

  8. #528

    Domyślnie

    Witam wszystkich. Wszystkim dziękuję za wspaniałą atmosferę. Było super. I jeszcze te wilki wyjące, gdy szedłem nad ranem na Tarnicę ... dla mnie bomba!
    Specjalne podziękowanie dla organizatorów, a najspecjalniejsze dla Tadzia Wilka. Faktycznie w drodze powrotnej dopadł nas "syndrom konia" . Szybko było hehe
    Daniel
    D90, S 10-20/4-5,6, Tamron 17-50/2.8, Tamron 90/2,8, Nikkor 70-300VR, S 150-500 OS, Manfrotto 055XPROB

  9. #529

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Remol71 Zobacz posta
    Mieliśmy iść w góry z Megazordonem przepalić promile ale pochodziliśmy po łące Potem oglądaliśmy Kubicę w barze bo było łatwiej Forma rosła, zamówiłem duży obiad i jakoś się potoczyłem
    Obiad o 11 rano
    Ale się nie śmieję, bo sam wciągnąłem pierogi z mięsem. Gdyby nie one, nie dał bym rady jechać 8 godzin do domu.
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  10. #530

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez motylanoga Zobacz posta
    Gdybym wiedziała, że plenery tak wyglądają to bym urlop i na poniedziałek brała...

    Z mojej strony chciałam bardzo podziękować wszystkim, którzy zrezygnowali z noclegu w A. Mimo obaw i dramatyzowania części z Was nie zdarzyło mi się czekać na prysznic, a miejsca mieliśmy aż za dużo. Poza tym wszyscy uciekający wieczorami do Ustrzyk niech żałują świetnej zabawy jaka ich ominęła.

    a kto powiedział ze w Ustrzykach sie zle bawiłam

    Cytat Zamieszczone przez Gr33nY Zobacz posta
    Z jednym małym wyjątkiem :P (pierwszego śniadania) nie wątpię że wędlina była jadalna ale z serkiem nie byłem w stanie zaryzykować Co do warunków w bazie A to nie mam żadnych zastrzeżeń i nie spełniły się czarne scenariusze odnośnie toalet i pryszniców :P
    Widze, ze do dziś masz traumy związane z tym serkiem hahaha
    Put some fun between your legs
    -ride a horse


Strona 53 z 60 PierwszyPierwszy ... 3435152535455 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •